Türk Telekom personel alımı başladı! 18.000 TL maaş veriliyor

Türk Telekom personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı! 13 farklı kadroda yapılan alımlarda işe kabul edilen kişilere 18 bin TL maaş imkanı sunulacağı öğrenildi. Başvuru şartları resmen açıklandı.
20 Kasım 2022 15:00 Personel İlanları
Türk Telekom personel alımı başladı! 18.000 TL maaş veriliyor

Türk Telekom personel alımı yapıyor. 13 kadroda 18 bin TL maaş imkanıyla alımlar başladı. Hemen siz de başvuruda bulunabilirsiniz...

Türk Telekom 13 farklı unvanlarda 18 bin TL maaşla personel alımı için başvuru ekranını adaylara açtı. Gerekli olan şartları taşıyan adaylar başvurularını yapabilecekler. Türk Telekom yayınladığı ilana göre bünyesinde istihdam etmek üzere 13 farklı unvanda personel alımı yapacağını ve başvuru şartlarının neler olduğunu duyurdu.

Türk Telekom 3. Veya 4. Sınıf öğrencilerine staj imkanı verirken yeni mezun ve ilanın yayınlandığı tarihlerde mezun olacak adaylar için iş imkanı sunuyor.

tt-2.jpg

Start’la Geleceğine Değer Kat

Türk Telekom bazı duyuruda bulundu. İşte o duyuru;

“Herkes için erişilebilir iletişim ve teknoloji çözümleri ile Türk Telekom’un Türkiye’yi geleceğe taşıyan yolculuğuna katılarak kariyerini şekillendirmek senin elinde! Sürekli öğrenmeye açık, dinamik ve farklı çalışma deneyimleri sunan genç yetenek programı START ile iş hayatına etkili bir başlangıç yapma imkânı seni bekliyor! Üniversite 3 ve 4. sınıf öğrencileri için hayata geçirilen “START Stajım” sürecinde 6 haftalık staj programının kapısını aralayabilir, uzun dönemli staj fırsatını yakalayabilirsin. Yeni mezunlar için tasarlanan “START Yeni İşim” ile tam zamanlı Türk Telekom deneyimi ve 18 ay sürecek kapsamlı bir eğitim programında yerini alabilirsin! Türk Telekom’a seninle değer katmak için sabırsızlanıyoruz!”

personel-5-002.jpg

Türk Telekom Personel Alımı Unvanları Neler?

İçerik Lisans Yönetimi Kıdemli Uzmanı.

Yayın Bileşenleri Uzmanı.

Veri Bilimi Uzmanı.

Risk Yönetimi Uzmanı.

Regülasyon Yönetimi Uzmanı.

Veri Ambarı & Büyük Veri Uzmanı / Kıdemli Uzmanı.

Bilgi Güvenliği ve Teknoloji Risk Yönetimi Uzmanı/Kıdemli Uzmanı.

Marka Yönetimi Kıdemli Uzmanı.

Veri tabanı Uzman Yardımcısı/Uzmanı.

Veri tabanı Kıdemli Uzmanı (Database Admin).

Middleware Operation Specialist/Senior Specialist.

İş Zekası Operasyonları Uzmanı/Kd. Uzmanı.

BT Operasyonları Uzmanı.

Türk Telekom Başvuru Şekli

13 açık iş ilanı olan Türk Telekom, personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar başvurularını Türk Telekom Kariyer sayfası üzerinden elektronik ortamda yaparak başvurularını yapabilirler.

Başvuru ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.