Türk Hava Yolları dolgun maaş imkanıyla büro memuru alımı yapıyor

Türk Hava Yolları büro memuru alımı yapıyor. THY'den gelen açıklamaya göre dolgun maaş imkanı ile başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden açılmış durumda. Başvuru şartları ve ilanın diğer merak edilen detayları belli oldu.
16 Ekim 2022 18:00 Personel İlanları
Türk Hava Yolları dolgun maaş imkanıyla büro memuru alımı yapıyor

Türk Hava Yolları (THY) büro memuru alımı için Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden ilan verdi. Müracaat süreciyle ilgili tüm ayrıntılar paylaşıldı.

Türk Hava Yolu Kurumunda büro personeli olarak çalıştırılmak üzere yeni personel istihdamları sağlanmak için personel kontenjanı artırılarak büro memur alımlarını başlattı. Türk Hava Kurumunda çalışmak isteyen adaylar Türk Hava kurumunda belirlediği branş alan koşullarını sağlayan adaylar müracaat edebilecekler. Adaylar kurum tarafından İŞKUR üzerinden başvuru ekranlarını vermesiyle birlikte kişiler İŞKUR dan kullanıcı girişlerini yaparak ilan numaralarıyla birlikte başvuruları alınacaktır.

thy3.jpg

Türk Hava Yolları Kurumunda Memur Alımı Hakkında Önemli Duyuru

Türk Hava Yolları Her yılki gibi Türk Hava yoluyla ulaşım sağlayan herkese hızlı bir hizmet sunabilmek için personel kontenjanlarını her yıl artırarak personel alımlarını devam ettiriyor. 2022 Yılı da Kasım Dönemi yeni Büro memuru olarak çalışabilecek branşta personel alım süreçlerini başlatarak alım süreçlerini yayımlanmasıyla birlikte başvuru ekranlarını yayımladı.

Adaylar Türk Hava Kurumunda çalışabilecek nitelikte olduğu durumda personel olarak alımları gerçekleşecektir. Kurum tarafından belirtilen başvuru tarih süreçleri içeresinde müracaat eden adaylar başvuruları onaylanacaktır. Belirtilen süreç dışında başvuran kişilerin süre aşımı nedeniyle başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar belirtilen tarihler arasında müracaatlar yapılması gerekmektedir. Adaylar önemle duyurulur.

thy2.jpg

Alınacak Branş Türü ve Personel Sayısı

3 Büro Personeli alımı yapılacak.

Kurum Bünyesine Alınacak Branş Nitelikleri ve Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyetin Yaşıyor Olması. Adayların en lise dengi durumlardan mezun olması. Erkek personel adayları askerlik hizmetlerini fiilen bitirmiş olması. Kişinin B sınıf sürücü belgesi bulunması. Büro alanında çalışma yetkinliğine sahip olması. Adayın büro personeli olarak veri girişi, çıkışı raporlama, haberleşme koordinasyon kurma dosyalama yetkinliğine sahip olması gerekmektedir.

THY Başvuru Tarih Süreçleri ve Müracaat Şekli

Adaylar 10 Ekim 2022 ile 10 Kasım 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır. Kişiler Türk Hava yolu tarafından yayımlanan ilana İŞKUR üzerinden kullanıcı girişlerini veya E-devlet kapısından girişlerini gerçekleştirerek verilen İlan No: 00007096180 ile başvuruları alınacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.