Türk Alman Üniversitesi'nden 12 bin 870 TL maaşla iş fırsatı!

Türk Alman Üniversitesi personel alımı yapıyor. Rektörlükten gelen açıklamaya göre tekniker, teknisyen, destek personeli, koruma ve güvenlik pozisyonlarında alımlar gerçekleştiriliyor. Peki ya başvuru şartları neler? İşte detaylar...
08 Ekim 2022 11:00 Personel İlanları
Türk Alman Üniversitesi'nden 12 bin 870 TL maaşla iş fırsatı!

Türk Alman Üniversitesi personel alımı ilanı verdi. Hangi pozisyonlarda alım yapılacağı açıklanırken, başvuru şartları da duyuruldu. İşte detaylar...

Kamu personeli olmak üzere Devlet Üniversitesi Kurumu tarafından yeni personel ihtiyaçları artarak personel istihdam kontenjanlarını genişleterek yeni sözleşmeli memur alımını başlattığını yayımladı. Kurum tarafından adaylara başvuru ekranlarını yayımlayarak belirtilen tarih süreçleri içerisinde müracaat edebileceklerdir. Üniversite kurumu tarafından belirtilen şartları taşıyan adaylar müracaatta bulunabileceğini belirtti. Üniversite Kurumunda birden çok branşta alımlar yapılacağına müteakip adaylar müracaat ederken sadece tek branş alanına branş tercihi yapabilmektedir. Birden çok branş niteliklerinde alımlar gerçekleştirerek her adayın kendi branşına göre başvuruda bulanabileceği bir seçenek sunuyor.

alman2.jpg

Alım Yapılacak Personel Branşları

Tekniker, Teknisyen, Koruma ve güvenlik (Bay-Bayan), Destek Personeli (Şoför-Temizlik) branşlarında Üniversite kurumunda çalıştırılmak üzere alımlar gerçekleşecektir.

Branş Nitelikleri

Tekniker: İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Güvenliği Teknolojisi alanlarından adayların mezun olması ve en az 5 yıl deneyim tecrübesi bulunması.

Teknisyen: Elektrik Elektronik Teknolojisi, Görüntü ve ses sitemleri teknik servis alanlarında bilgi sahibi olan.

Teknisyen (Karocu/ Fayansçı): Ortaöğretim Kurumları İnşaat teknolojisi alanlarından mezun olunması.

alman3.jpg

Koruma ve Güvenlik Görevlisi: Adayların ön lisans mezunu olması. Kişinin silahlı-silahsız güvenlik kimlik kartı bulunması. 7/24 vardiyalı sisteme göre çalışabilecek ve uyum sağlayabilecek. Herhangi bir sağlık problemleri bulunmuyor olması. Erkek adayların askerlik hizmetlerini fiilen sonuçlandırmış olmaları gerekmektedir.

Destek Personeli (Şoför Alımı - Temizlik Görevlisi Alımı): Adayların Ön lisans alanlarından mezun. Eski E sınıfı veya D sınıf sürücü sınıfında bulunması. SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olunmasına gerekmektedir. Adayların vardiyalı sistemde çalışabilecek. Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan. En az bir yıl şoförlük alanında deneyim sahibi olan. Görevini engel teşkil edici durumlar taşımaması ve sağlık kurullarından olumlu sağlık raporu alınması. Temizlik görevlisi alımlarında herhangi bir ortaöğretim alanlarından mezun olunması.

Müracaat tarihi ve şekli

Adaylar 7 Ekim 2022 ile 21 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır. Başvuru şekli, kamu memur adayları Türk Alman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Şahinkaya Cad. No: 106 Beykoz/ İstanbul adresinden adayların sadece şahsen müracaatlar alınacaktır. Adayların dikkatine posta veya kargo yoluyla müracaat edecek adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.