Türk-Alman Üniversitesi personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

Türk-Alman Üniversitesi personel alımı yapıyor. Rektörlükten gelen açıklamaya göre büro personeli, mühendis, teknisyen, sınavı teknisyen ve güvenlik görevlisi kadrolarında istihdam sağlanıyor. Başvuru şartları resmen duyuruldu.
30 Kasım 2022 20:00 Personel İlanları
Türk-Alman Üniversitesi personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

Türk-Alman Üniversitesi farklı kadrolarda personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Başvuru şartları belli oldu. Müracaat sürecine dair tüm detaylar paylaşıldı.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yeni yayınlanan ilana göre 4 büro personeli, 2 mühendis, 1 teknisyen, 1 sıvacı teknisyen ve 4 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. 4/B sözleşme kapsamın da istihdam edilecek olan kamu personeli ve memurlar için başvurular bugün başladı! Başvuru detayları sizlere haber içeriğimiz de verilmiştir.

personel-10.jpg

İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı Müracaat Duyurusu

Büro personeli alımı: İktisat, Elektrik Öğretmenliği, İşletme (lisans); Bankacılık ve Sigortacılık (önlisans) düzeyinde mezuniyeti sahip olan vatandaşlar başvuru yapacaklardır. Elektrik Öğretmenliği alanında en az 5 yıl tecrübe istenmektedir.

Mühendis: 1 bilgisayar mühendisi ve 1 elektrik-elektronik mühendisi alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların ilgili bölümden mezun olması gerekmektedir.

Teknisyen: En az lise mezunu olmak gereklidir. Meslek liselerinin veya endüstri meslek liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanından mezun olma şartı aranmaktadır. En az 1 yıl deneyim ve bunu belgelendirmek gereklidir.

Sıvacı: Meslek liselerinin veya endüstri meslek liselerinin inşaat Teknolojisi Alanında mezun olunması gerekmektedir. Tecrübe gösteren belge ile işçi alımı yapılacaktır.

Güvenlik görevlisi: 3 erkek ve 1 kadın güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adaylar önlisans mezunu olması gerekmektedir. Bölüm şartı bu kadro da aranmamaktadır. Güvenlik görevlisi kadrosun da en az 1 yıl deneyim sahibi olmak ve 30 yaşını tamamlamamış olmak gereklidir.

personel-2.jpg

Türk-Alman Üniversitesi Personel Müracaatları Nasıl Yapılacak?

Kamu kurumu ilanına başvuru yapmak isteyen ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını 30 Kasım 2022 – 14 Aralık 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru da istenen belgeler temin edilerek başvuru işlemleri tamamlanacaktır.

Üniversite Kamu Personeli Alımı Başvuru Belgeleri Nedir?

Diploma fotokopisi, Kimlik fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, tecrübe gösteren belge, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, 1 tane fotoğraf istenmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.