TÜPRAŞ personel alımı yapıyor! Başvurular açıldı

Türkiye Petrol Rafineriler (TÜPRAŞ) personel alımı gerçekleştiriyor. Akademi Koordinatörü, Satın Alma Uzmanı ve İSG Şefi kadrolarında alımlar başladı. Başvuru şartları adaylara duyuruldu.
03 Kasım 2022 12:00 Personel İlanları
TÜPRAŞ personel alımı yapıyor! Başvurular açıldı

TÜPRAŞ personel alımı yapıyor. Başvuru şartları ve müracaat sürecine ilişkin tüm merak edilenler resmen açıklandı.

Akademi Koordinatörü, Satın Alma Uzmanı ile İSG Şefi alımı için TÜPRAŞ başvuruları alınmaya başladı. TÜPRAŞ’ta çalışmak için gerekli şartları, başvuru sürecini ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte gerekli başvurular ve tüm detaylar.

İSG Şefi alımı başvuru şartları

Çevre, Kimya, endüstri, makine, Petrol mühendisliklerinden mezun olmak, İngilizce seviyesi en az B2 düzeyinde, Takım çalışmasına uygun, Sonuç odaklı düşünerek pratik çözümler üretebilen, Yenilikçi ve yeniliklere adaptasyonu güçlü adaylar başvurabilir.

uu2.jpg

Batman Satın Alma Uzmanı alımı başvuru şartları

Tercihen B2 (Upper Intermediate/Üst Orta) seviyesinde İngilizce biliyor olmak,

Takım çalışmasına yatkın, iş takibi kuvvetli, inovasyon ve gelecek odaklı, sosyal sorumluluk bilincinde, ve iyi iletişim, diyalog kurabiliyor olmak, MS Office programlarını rahatlıkla kullanabiliyor olmak,

Tercihen Endüstri Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Birimler Fakültelerinin lisans bölümlerinden mezun olmak, tercihen ilgili pozisyonlarda en az 2 yıl kurumsal firma tecrübesine sahip olmak şartları var.

Akademi Koordinatörü alımı başvuru şartları

Genel Müdürlük Akademi Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Akademi Koordinatörü alımı için Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, İşletme, Ekonomi veya Sosyal Bilimler bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 7 yıl tecrübe sahibi, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, SAP Success Factors programına hakim, Disiplinli olmak ve iş takibi yapabilmek, Planlama, zaman yönetimi ve organizasyon becerilerine sahip, Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip olmak gerekiyor.

uu3.jpg

Ayrıca adayların analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, İnsiyatif alıp, çevik çalışma becerilerine sahip adaylar başvuru yapıyor olmak gerekiyor. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı başvuru ekranları.

İSG şefi başvuru ekranı.

Akademi Koordinatörü başvuru ekranı.

Satın alma uzmanı başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.