TENMAK Personel Alımı Yapacak! Kamu Personeli Alımı için Şartlar Açıklandı

Resmi Gazetede yayınlanan ilanla Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu sözlü sınav sonucuna göre sözleşmeli ve kamu personeli toplam 30 personel alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 28 Ekim 2021
08 Ekim 2021 12:20 Personel İlanları
TENMAK Personel Alımı Yapacak! Kamu Personeli Alımı için Şartlar Açıklandı

Resmi Gazetede yayınlanan ilanla Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu sözlü sınav sonucuna göre sözleşmeli ve kamu personeli toplam 30 personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu personeli unvanında başvuru yapacak adaylar; bilgisayar mühendisi (3), elektrik elektronik mühendisi (1), makine mühendisi (1), inşaat mühendisi (1), avukat (2) ve eczacı (1) toplamda 9 kamu personeli alımı yapacak.

Sözleşmeli personel ve kamu personel unvanına başvuru yapacak adaylar; elektrik elektronik mühendisi (14), makine mühendisi (2), endüstri mühendisi (2), iktisat, ekonomi mühendisi (2), istatistik personeli (1) toplamda 21 personel alımı yapacak.

Başvuruda İstenilen Belgeler; Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı Nedir?

Başvuruda esnasında adaylardan elektronik ortamda doldurulmuş ve ıslak imza ile imzalanmış Personel Giriş Sınavı Başvuru Formu istenilmektedir. Başvuru formuna kurumun resmi web sitesinden (http://www.tenmak.gov.tr) ulaşabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayınız. Başvuru formunun yanında, başvuru yapacak adaylardan yabancı dil bilgisine ilişkin belge, 2 adet vesikalık fotoğraf ve CV istenilmektedir.

Başvuru yapacak adaylar belgelerini 28 Ekim 2021 Perşembe saat 17.30 a kadar "Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No:192, 06510 Çankaya/ANKARA" adresine teslim etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile başvuru yapacak adaylar ise yine aynı tarih ve saate kadar postalarının kuruma ulaşması gerekmektedir. Adaylar sadece bir gruba başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla gruba başvuru yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.