Teknisyen alımları başladı! 16 şehirden adaylar aranıyor

TEİAŞ tarafından paylaşılan personel alımı ilanına göre toplamda 16 farklı şehirde teknisyen olarak çalışacak adaylar aranıyor. 53 kişinin alınacağı ilanda başvuru şartları tüm detaylarıyla açıklanırken, merak edilen ayrıntılar da kesinlik kazandı.
01 Ağustos 2022 19:10 Personel İlanları
Teknisyen alımları başladı! 16 şehirden adaylar aranıyor

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü “TEİAŞ” tarafından olmak üzere 16 şehirde sürekli işçi kadrolarına personel alımı yapılacak. TEİAŞ taşra teşkilatının sürekli işçi alımı sürecine dair gerekli başvuruları, 16 şehir kontenjanını ve gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar:

TEİAŞ kamu işçi alımı başvuru illeri

İstanbul 16, Konya 2, Samsun 6, Kayseri 6, Niğde 2, Nevşehir 1, Gaziantep 4, Şanlıurfa 1, Trabzon 3, Erzurum 2, Diyarbakır 2, Van 2, Iğdır 1, Kırklareli 2, Denizli 2, Çankırı 1 olarak açıklandı. Toplam 53 kadro var.

teknisyenn.jpg

Kamu personel işçi alımı başvuru genel şartları

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü “TEİAŞ” bünyesinde işçi alımı için şartlar şu şekildedir: İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak, 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor. 01.08.1987 tarihinden sonra doğanlar başvuru yapabilecektir. Askerlikle ilişiği olmamak, sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olmak gerekiyor.

TEİAŞ teknisyen alımı mezuniyetler

Lise ve Dengi Okulların Elektrik veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının; Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

Teknisyen alımları başvuru süreci

Adaylar başvuru için Türkiye Elektrik İletim A.Ş. TEİAŞ “teknisyen alımı” için başvuru iş ve işlemlerini “İŞKUR” üzerinden 5 Ağustos 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden e-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden de başvurularını yapacaktır. İşte gerekli başvurular dair duyuru metni.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.