Tarım Araştırma Enstitüsü işçi alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Tarım Araştırma Enstitüsü işçi alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre çok sayıda işçinin istihdam edileceği ilanda, adaylardan en az ilkokul mezunu olmaları şartı aranacak. Tarım işçisi pozisyonunda alımlar gerçekleştirilecek.
06 Ekim 2022 18:00 Personel İlanları
Tarım Araştırma Enstitüsü işçi alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Çok sayıda tarım işçisinin alınacağı Tarım Araştırma Enstitüsü işçi alımları başladı! Başvuru şartları resmen duyuruldu. İşte ilanın tüm ayrıntıları...

Tarım Enstitüsü bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni işçi alımların başlatıldı yayımlandı. Tarım işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar ön müracaatta bulunarak başvuruda bulunabileceklerdir. Tarım Enstitüsü biriminde tarım işçisi-karma çiftçilik alanında çalıştırılmak üzere yeni işçiler alınacaktır. Birim tarafınca belirlenen işçi alımında belirtilen şartların uygunluğunu taşıyan adaylar ön müracaat bulunularak değerlendirme esasına alınacaktır. Adaylar işçi alımı nitelikleri taşıdıkları düzeyde başvuruda bulunabileceklerdir. Nitelikleri taşımayan adaylar ön müracaatta bulunamayacaktır.

Adaylar tarım alanında bilgisi olan veya mezun olmuş dalları olarak fark etmeksizin başvurular alınacaktır. Tarım alanında yoğun tempolu çalışabilecek ve ayak uydurabilecek.

tarim2.jpg

Tarım Orman tarafınca yapılacak alımlarında tarım işçi olarak alımlar yapmak üzere tarım alanlarında çalıştırılacak yeni işçi statüsünde adaylar aranarak başvuru ekranlarını aktif edilerek yayımlandı. Adayların dikkatine. Tarım branşında çalışacak adaylar İŞKUR üzerinden müracaat edebileceklerdir.

Tarım Enstitüsü tarafınca işçi kontenjanları artırılarak yeni işçi alımları için İŞKUR üzerinden kullanıcı girişlerini gerçekleştirerek veya E-devlet girişlerini yaparak yayımlanan ilan numarasından aramasını yapıldıktan sonra başvuru ekranına başvur butonuna tıklayarak müracaat edebileceklerdir.

Alım Yapılacak Branş Türü: Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik

İstenilen Evrak Türleri: Adayların 1 yıl içinde tarım işçisi olarak Sosyal Hizmetlerde hizmet dokümanında belirtilmek üzere Hizmet döküm belgesine bulundurmak. Orman Yetiştirme ve Bakım İşçisi seviye 3 Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olunması gerekmektedir.

tarim3.jpg

İşçi Alımı Müracaat için Başvuru Şartları

Türk uyruğunda olunması. Erkek adayların mecburi vazifelerini askerlik hizmetlerini bitirmiş olmaları. Daha önceden herhangi bir suçtan dolayı yargılanmayıp adli sicil soruşturması bulunmaması. Kişilerin en az ilköğretim mezunu aranmaktadır. Adaylar tarafınca tarım alanında yoğun tempolu yorucu alanda çalışabilecek ve adayların uyum sağlayabilmesi.

Personel Alımı Müracaat Tarihi ve Başvuru ilan no, şekli

Aday 6 Ekim 2022 ile 10 Ekim 2022 tarihi arasında adaylar müracaat edebileceklerdir. İş İlan Numarası: alımların yapılacağı il Manisa ili olarak belirlenmiş olup 00007083692- 00007083700 iş ilan numaralarından adaylar müracaat edebileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.