SYDV duyurdu: KPSS şartı olmadan işçi alımı fırsatı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı önemli bir haberle karşımıza çıktı. SYDV, KPSS şartı aranmaksızın işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 7 Eylül'e kadar adayların başvuruda bulunması gerektiği bildirilirken, aynı zamanda başvuru şartları da kesinlik kazandı.
03 Eylül 2022 20:00 Personel İlanları
SYDV duyurdu: KPSS şartı olmadan işçi alımı fırsatı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için işçi alımı başladı. Yapılan açıklamaya göre KPSS şartı aranmaksızın, üniversite mezunu iki personel istihdam edilecek.

SYDV 20 ile 45 yaş arası KPSS şartsız işçi alımı ilanını yayınladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bünyesine bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV KPSS şartsız işçi alımı yapmaya devam ediyor. SYDV işçi alımı ilanını İŞKUR üzerinden yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanmakta olan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bursa iline bağlı olan Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan SYDV şubesine 20 ile 45 yaş arası KPSS şartsız üniversite mezunu olmak suretiyle 2 geçici işçi alımı yapacaktır.

SYDV bünyesine 2 geçici işçi alımı yapacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup alımı yapılacak olan adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacaktır. İş başvurusu için adayların üniversite mezunu olması ve 20 ile 45 yaş arasında olan adaylardan işçi alımı yapılacaktır.

sydv-2.jpg

Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • T.C vatandaşı olması,
  • Kamu haklarından mahrum edilmemiş olması,
  • Askerlik görevini yerine getirmiş olması,
  • Herhangi bir suçlardan mahkum olmaması,
  • Adli sicil kaydı,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Mustafakemalpaşa ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması,
  • Üniversite mezunu olması ve bunu diploma fotokopisi ile belgelemesi,
  • SYDV bünyesine alımı yapılacak olan personellerin sahada hane ziyaretlerinde çalışabilir olması ve seyahat engeli olmaması

sydv-3.jpg

İşçi Alımı Başvur Şekli ve Tarihi

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ilana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 1 ile 7 Eylül 2022 tarihleri arasında Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan SYDV binasına giderek şahsen iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.