SYDV duyurdu! 7 ilde yüksek maaşlı iş fırsatı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü (SYDV) personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre 7 ilde toplam 10 kişi istihdam edilecek. Farklı pozisyonlarda alımlar sağlanacak. İşte ayrıntılar...
27 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
SYDV duyurdu! 7 ilde yüksek maaşlı iş fırsatı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü çok sayıda personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve ilanın detayları belli oldu.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya devlet personeli alımı yapacak. Alımlar; Aksaray Balıkesir, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Hatay ve İstanbul illerinde yapılacak. 7 ilde toplam 10 kamu personeli alımı yapılacak. Alımlar SYDV bünyesinde yapılacaktır.

sydv2.jpg

Memur Alımı Kadro, İl ve Unvanları

1 büro görevlisi- Aksaray

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Balıkesir

1 büro görevlisi- Bingöl

1 muhasebeci- Bursa

3 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Bursa

1 büro görevlisi- Çanakkale

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Hatay

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- İstanbul

1 büro görevlisi- Aksaray Başvuru Şartları

4 yıllık eğitim veren fakültelerin işletme veya muhasebe bölümlerinden birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Aksaray ili Ağaçören ilçesinde ikamet ediyor olmak. Aktif bilgisayar kullanıyor olmak ve iyi derece de Microsoft Office programları kullanıyor olmak.

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Balıkesir Başvuru Şartları

2021-2022 yıllarında yapılan KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Kamu veya özel sektörde 2 yıl deneyim sahibi olmak. Balıkesir ili Havran ilçesinde ikamet ediyor olmak. İkti̇sadi ve İdari̇ Bi̇li̇mler, Sosyal Hi̇zmetler, Eği̇tim Fakülteleri̇, Fen Edebi̇yat Fakülteleri̇, Kamu Yöneti̇mi̇, İkti̇sat, Mali̇ye, İşletme, Muhasebe, Bankacılık Çalışma Ekonomi̇si ve Endüstri ilişkileri bölümünün birinden mezun olmak. İyi derecede bilgisayar programlarını kullanıyor olabilmek.

1 büro görevlisi- Bingöl Başvuru Şartları

Fakültelerin İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Rehberlik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. İyi derece de bilgisayar kullanabiliyor olmak. Bingöl ili Yedisu ilçesinde ikamet ediyor olmak. 2020-2021 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak. İşe alımlar mülakat sonucuna göre belirlenecektir.

sydv3.jpg

1 muhasebeci- Bursa Başvuru Şartları

Aktif bilgisayar kullanıyor olmak ve iyi derece de Microsoft Office programları kullanıyor olmak. Fakültelerin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak. En az 6 aydır Bursa İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

3 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Bursa Başvuru Şartları

Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak. Aktif bilgisayar kullanıyor olmak ve iyi derece de Microsoft Office programları kullanıyor olmak. En az 6 aydır Bursa İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak.

1 büro görevlisi- Çanakkale Başvuru Şartları

Üniversitelerin İletişim Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakültelerin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetimi, Çalışma Ekonomisi veya Sosyal Hizmet Bölümlerinin en az birinden mezun olmak. Çanakkale Ayvacık ilçesinde ikamet ediyor olmak. 18 yaşını bitirmiş 35 yaşını tamamlamamış olmak. 2020-2021 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- Hatay Başvuru Şartları

4 yıllık üniversite mezunu olmak. Herhangi bir bölümden mezun olmak ilana başvuru yapmak için yeterlidir. 2020-2021 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak. 8 yaşını bitirmiş 35 yaşını tamamlamamış olmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi- İstanbul Başvuru Şartları

Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak. Aktif bilgisayar kullanıyor olmak ve iyi derece de Microsoft Office programları kullanıyor olmak. İstanbul Esenler ilçesinde yaşıyor olmak.2020-2021 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak. 8 yaşını bitirmiş 35 yaşını tamamlamamış olmak.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

SYDV tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Aksaray SYDV için 3 Kasım, Balıkesir SYDV için 3 Kasım, Bingöl SYDV için 28 Ekim, Bursa SYDV için 7 Kasım, Çanakkale SYDV için 3 Kasım, Hatay SYDV için 3 Kasım ve İstanbul SYDV için 31 Ekim son başvuru tarihidir. Adaylar başvurularını SYDV (Sosyal Yardım Genel Müdürlüğü), resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. T.C. kimlik numaranız ve e-Devlet şifreniz ile başvuru yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.