Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı sınav sonuçları açıklandı!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde sözleşmeli personel alımı için yazılı sınav gerçekleştirmişti. Gelen son haberlere göre sınav sonuçları açıklandı. Asil ve yedek listesi duyuruldu. İşte detaylar...
21 Ağustos 2022 15:25 Personel İlanları
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı sınav sonuçları açıklandı!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı iş ilanına başvuru yapmış olan adaylar için asile yedek sonuçları açıklandı. Asil ve yedek sonuçlarını öğrenmek için en alt kısımda yer almaktadır.

“Sözleşmeli Personel Alımı hakkında...

“Genel Müdürlüğümüzce 10.08.2022 ve 11.08.2022 tarihlerinde yapılan sözlü sınav sonucunda Genel Müdürlüğümüze yerleşmeye hak kazanan adayların listesi asil ve yedek olarak aşağıdaki linkte ilan edilmiştir.”

sadfdf.jpg

“İlgililere duyurulur.”

“Genel Müdürlüğümüzce 10.08.2022 ve 11.08.2022 tarihlerinde yapılan sözlü sınav sonucunda Genel Müdürlüğümüze yerleşmeye hak kazanan adayların listesi asil ve yedek olarak aşağıda ilan edilmiştir.”

“Asil ve yedek olarak ilan edilen adayların Genel Müdürlüğümüzde çalışmak istediğine dair ıslak imzalı dilekçeyi, bilgisayar ortamında düzenlenmiş ıslak imzalı Güvenlik Soruşturması Formu” nu (2 nüsha) ve tecrübe sürelerinin hesaplanmasına esas olmak üzere başvuru esnasında beyan edilen çalışma belgelerinin asıllarını 26.08.2022 tarihi saat 16:00’a kadar Genel Müdürlüğümüze posta yolu ile ya da elden teslim ederek başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.”

dsflkd.jpg

Yapılan bu duyurunun ardından bir dosya yolu ile sonuçlar açıklandı ve listede isimler yer aldı.

Başvuru ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.