Sakarya Üniversitesi'nden yüksek maaş imkanlı bilişim personeli alımı

Sakarya Üniversitesi personel alımı yapıyor. Üniversiteden gelen açıklamaya göre sözleşmeli ücretinin iki katı maaş garantisi ile toplamda üç kişi istihdam edilecek. Yazılım geliştirme uzmanı ve sistem uzmanı kadrolarında alımlar olacak.
31 Ekim 2022 14:30 Personel İlanları
Sakarya Üniversitesi'nden yüksek maaş imkanlı bilişim personeli alımı

Sakarya Üniversitesi, Basın İlan Kurumu aracılığıyla personel alımı ilanı verdi. Sözleşmeli bilişim personeli alımları başladı.

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada, kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak bilişim personellerinin yazılım geliştirme uzmanı ve sistem uzmanı olarak görev yapacağı da açıklandı.

bi-2.jpg

Basın İlan Kurumu'nun internet portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda, başvuru için bazı bilgiler de belirtildi.

İşte Sakarya Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı için bilgiler:

bi3.jpg

  • a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması,
  • b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri
  • mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,
  • c) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması (mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),
  • d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri, zorunludur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.