Roketsan yüksek maaş imkanıyla çok sayıda personel alacak!

Roketsan önemli bir haberle karşımıza çıktı! Yapılan açıklamaya göre test mühendisi, aerodinamik analiz mühendisi, ürün destek yönetim mühendisi, ERP software developer, lojistik destek operasyonları uzmanı ve dış ticaret uzmanı gibi çok sayıda pozisyonda alımlar gerçekleşecek. İşte ilanın detayları...
23 Eylül 2022 10:00 Personel İlanları
Roketsan yüksek maaş imkanıyla çok sayıda personel alacak!

Roketsan yüksek maaş fırsatı ile çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. 37 farklı pozisyonda yapılan alımların tüm ayrıntıları belli oldu!

Firmada görevlendirilmek üzere ilgili görev tanımı doğrultusunda ihtiyaca göre alım yapılmaktadır. Gereksinime göre yapılan alımlarda adayların belirli şartları taşıması ve buna göre başvuru yapması beklenmektedir. Burada eğitim, yetkinlikler, kişinin becerisi, iş tecrübesi, iletişim kabiliyeti, sorumluluk alabilme kapasitesi gibi birbirinden farklı durumlar koşul olarak belirlenmektedir.

roketsan2.jpg

Üniversite mezunu ya da farklı bir tahsil söz konusu olduğunda tamamen göreve göre alan ve bölümler belirlenerek kişiden buna göre nitelik sergilemesi beklenir. Roketsan iş ilanları neler? Sorusu için birbirinden farklı departmanda çalıştırılmak üzere görevler ve iş tanımları mevcuttur. Adayların bu başvuru tarihlerine dikkat ederek başvuru yapmaları gerektiği için titiz davranmaları ve göz atmaları gerekir.

İş ilanlarına göz atılacak olursa her ilanın başlama ve bitiş tarihi olduğu için başvuru yapmak isteyen adaylar buna göre hızlı ve pratik şekilde hareket etmelidir. Birbirinden farklı olan işler konusunda Roketsan aktif ilanlar yer almakta ve adayların bu ilanlara göz atmaları beklenmektedir. Örnek verilecek olursa Lojistik destek operasyonları uzmanı, lojistik mühendisi, yapısal analiz mühendisi, gömülü yazılım mühendisi, satın alma mühendisi, proje mühendisi, sentetik ortam modelleme mühendisi, aday mühendis, dış ticaret uzmanı, sistem mühendisi, güç kaynağı teknolojileri sistem mühendisi, yüksek başarımlı hesaplama sistemi mühendisi gibi birbirinden farklı görevlerde ve iş tanımları olan kişiler için ilanlar yayınlanmıştır.

roketsan3.jpg

Roketsan Memur Alımı ve Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Roketsan iş alımlarında çeşitli görevlerde çalıştırılacak olan kişiler için her ilgili alanın başvuru tarihi farklı olarak belirlenmiştir. Yani ilan yayınlandıktan sonra son gün olarak belirlenen bitiş tarihine dek başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru tarihi geçmiş olacak ve başvuru fırsatı kaçacaktır. Bu nedenle Roketsan başvuru tarihleri ilanların yayınlandığı sayfada ayrıntılı olarak incelenerek adayların dikkat etmesi gereken bir durumdur. Özellikle 37 kişilik alımın yapılacağı son zaman için tarihler önemlidir.

Başvuru Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.