Resmi Gazete'de yayımlandı! Üniversiteye 4/B sözleşmeli memur alımı yapıyor

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 4/B sözleşmeli memur alımı yapıyor. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre adaylar 2020 yılı KPSS puanıyla başvuruda bulunabilecek. İşte başvuru şartları...
14 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
Resmi Gazete'de yayımlandı! Üniversiteye 4/B sözleşmeli memur alımı yapıyor

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 4/B sözleşmeli memur alımı gerçekleştiriyor. KPSS puanıyla yapılacak olan alımların başvuru şartları duyuruldu. İlanla ilgili merak edilen tüm ayrıntıları sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar...

Resmi gazetede yayınlanmakta olan ilana göre Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli memur alımı yapacaktır. Yapılacak olan alımlarda adayların belirtilmekte olan şartları yerine getirmesi ve 2020 yılı KPSS sınav puanı esas alınmak suretiyle işe alınacaktır.

Sosyal Bilimler Üniversitesi 1 büro personeli alımı yapacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Başvurular ilan Resmi gazetede yayınlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir.

ankara-2.jpg

4/B Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olması.

35 yaşını doldurmamış olması.

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı en az 70 ve üstü olması.

Başvuruda bulunan erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması.

Kamu Haklarından mahkûm edilmemiş olmak.

İşe alınan adaylar hizmet sözleşmesi yapacak olup sözleşmede belirtilmiş olan şartları yerine getirmediği takdirde sözleşmesi 1 ay içerisinde fes edilecektir.

Herhangi bir suçlardan dolayı hüküm giymemiş olması gerekir.

Büro personeli alımı için iş başvurusu yapacak olan adaylar en az Önlisans mezunu olması gerekir.

Büro Yönetimi, Sekreterlik, yönetici asistanlığı, sekreterlik ofis yöneticileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Önlisans programlarının her hangi birinden mezun olması gerekir.

ankara-3.jpg

Memur Alımı Başvuru Şekli

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü ilanına başvuru yapmak isteyenler başvurularını ilan Resmi gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 içerisinde iş başvurularını yapmaları gerekir. Başvurular 15 içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitenin Resmi web sayfası üzerinden online olarak iş başvurularını yapacaklardır.

Posta yolu mail ve şahsen yapılacak olan iş başvurular kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.