Resmi Gazete'de yayımlandı! Emniyet Genel Müdürlüğü memur alımı yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi bünyesinde görev alacak çok sayıda memur alımı için ilan verdi. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanın başvuru şartları ve tarihleri belli oldu. Aynı zamanda hangi pozisyonların açılacağı da öğrenildi.
17 Eylül 2022 10:00 Personel İlanları
Resmi Gazete'de yayımlandı! Emniyet Genel Müdürlüğü memur alımı yapıyor

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi 16 memur alımı gerçekleştirecek. İşte ilanın tüm merak edilen detayları...

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi 16 kamu personeli ve memur alımı yapıyor. Polis Akademisi Başkanlığı araştırma görevlisi, öğretim görevlisi ve doktor öğretim üyesi alımı ilanı yayımladı. İlana göre 9 Öğretim görevlisi, 3 araştırma görevlisi ve 4 doktor öğretim üyesi unvanlarında kamu personeli alımı yapacak.

EGM kamu personeli ve memur alımı için iş başvuru formu yayımlandı.

polis2.jpg

Öğretim Görevlisi Alımı Başvuru Genel Şartları;

İngiliz Dili Eğitimi, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim- Tercümanlık (İngilizce), Çeviri bilim (İngilizce), İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dilbilimi bölümlerinin birinden mezun olmak ve alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak.

Türk Dili ve Edebiyatı alanında lisans, Türk Halk Edebiyatı alanında yüksek lisans yapmış olmak. Türk Halk Bilimi alanında doktora yapıyor olmak. Kültür ve medya konularında çalışmaları bulunmak.

Araştırma Görevlisi Alımı Başvuru Genel Şartları;

Hukuk alanında lisans, Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmış ve doktora yapıyor olmak. İnsan hakları koruma mekanizmaları konularında çalışmaları bulunmak ve bunu belgelemek.

polis23.jpg

Doktor Öğretim Üyesi Alımı Başvuru Genel Şartları;

Yabancı Dil Eğitimi alanında lisans, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Test sınavları ve yeterlilik konularında çalışmaları bulunmak.

Trafikte sürücü davranışları, yaya davranışları ve kültürel farklılıkların trafiğe etkileri konularında çalışmaları bulunmak.

EGM Polis Akademisi Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli;

Resmi Gazete üzerinden yapılan açıklamaya göre başvurular Eymir Mah. 49. Sk. PK: 06834 Ankara/Gölbaşı Polis Akademisi Başkanlığı - İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü İdari Birimler Bloğu Kat: 2 adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.