Resmi Gazete'de yayımlandı: Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı!

Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Resmi Gazete aracılığıyla ilanın tüm detayları belli oldu. En az ön lisans mezunu olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği açıklandı.
22 Kasım 2022 10:00 Personel İlanları
Resmi Gazete'de yayımlandı: Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı!

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı verdi. Altı farklı kadroda alımlar başladı. Başvuru şartları ve ilanın tüm merak edilen detayları duyuruldu.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Az Önce Resmi Gazetede 22 Kasım 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı Devlet memurları kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımları gerçekleştirilecektir.

Alım Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

  • 2 Büro Personeli,
  • 8 Mühendis,
  • 2 Mimar,
  • 2 Tekniker,
  • 2 Programcı,
  • 5 Kütüphaneci

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Boğaziçi Üniversitesi personel alımları 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Ayrıca Özel olarak adaylardan,

  • 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak,
  • Vardiyalı sistem de çalışabilecek olmak,
  • 2022 yılında ÖSYM tarafından yapılan KPSS'den Lisans için P3 ve Ön Lisans için P93 puan türünden puan almış olmak,

Ayrıca Alanına göre ise;

dffd.pngfagddg.pnghdfg.pngnfghfg.pngbdlfghdfg.png

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversiteye personel alımı için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 22 Kasım 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde yani 6 Aralık 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Başvurular sadece İStenen belgelerle brlikte şahsen Üniversiteye yapılacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.