Resmi Gazete'de yayımlandı: 18 bin 230 TL maaşla iş fırsatı!

T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanlığı personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre 18 bin 230 TL maaşla çok sayıda kişi istihdam edilecek.
23 Ekim 2022 08:00 Personel İlanları
Resmi Gazete'de yayımlandı: 18 bin 230 TL maaşla iş fırsatı!

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanlığı çok sayıda personel alımı yapıyor. Yüksek maaş imkanıyla gerçekleşecek olan alımların başvuru şartları belli oldu. İşte ilanın detayları...

T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölümü bünyesindeki personel eksikliğini gidermek 18230 TL maaşla 8 adet kamu personeli alımı yapacak. Ancak kamu personeli alımı için birimce gerekli görülmesi halinde yayınlanmış olan ilanın hemen hemen her aşamasında değişiklik yapıla bilecek olup ilanın sonuç tarihide kurum tarafından ertelene bilecektir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi personel yönetmenliği hükümleri uyarınca 8 adet uzman personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan 8 adet uzman personeli için YDS sınav puanı istenmektedir.

hazine-2.jpg

Kamu Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları Nelerdir?

Alımı yapılacak olan adaylar veri tabanı uygulamalarında yedekleme (sorun giderme kurulum gibi vb.) visual Studio platformunda en az 3 yıl Net Framework ya da Asp Net uygulama geliştirme gibi konularda iş tecrübe sahibi olması gerekir.

Veri tabanlarında yüksek erişe bilirlik ve Felaket kurtarma süreçlerinde ya da bu teknolojileri kurgulaya bilecek bilgi ile beceri sahibi olması.

Yabancı Dil Tespit sınavına girmiş olması ve başvuru tarihinden önceki 5 yıl içerisindeki sınav puanı en az 80 almış olması.

Lisans mezunu olması ve En az 4 yıllık eğitim veren Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Sözlü sınavdan başarılı sayıla bilmek için adayların en az 70 puan alması gerekir.

Adayların başvuru sırasında teslim ettiği belgelerde gerçeğe aykırı olduğu tespit edilirse başvuruları kabul edilmeyecek olup haklarında yasal işlemler başlatılacaktır.

hazine-3.jpg

Uzman Personel Alımı Başvuru Şekli

Alımı yapılacak olan 8 uzman personel için başvuruda bulunmak isteyenler başvurularını 29 Haziran 2022 ve 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Merkezi Finans ve İhale Birimi kariyer kapısı üzerinden online olarak başvurularını tamlamaları gerekir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.