Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi memur alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi memur alımı için ilan verdi. Rektörlükte gelen açıklamaya göre büro personeli, temizlik görevlisi, şoför ve teknisyen pozisyonlarında alımlar başladı. Başvurular resmen açıldı.
17 Ekim 2022 20:00 Personel İlanları
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi memur alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü duyurdu! Üç farklı pozisyonda başvurular açıldı. İşte müracaat koşulları...

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni kamu memuru olarak alımlar gerçekleşecektir. Kamu bünyesinde güncel memur alımı ile çalışmak isteyen adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Alınacak memur branştaki dal koşullarını sağlayan adayların başvuruları alınacaktır.

Üniversite Alanında Kamu Memur alımı Olarak Alım Bilgilendirmesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde kamu memuru olarak başvuracak adaylar Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 25 kamu memuru olarak 3 farklı branşta alım gerçekleştireceğini duyurdu. Alınacak 3 farklı branş alandan herhangi bir alandan niteliklerini sağlayan kişiler en az birini tercih edebileceklerdir. Adaylar başvuru yaparken kendi alan niteliklerini sağlayan bölüme başvurmaları önerilir.

rte2.jpg

Kamu Memuru Alınacak Branş Dalları

Büro Personeli Alımı (Bay/ Bayan), Destek Personeli Alımı (Temizlik Görevlisi, Şoför), Teknisyen Alımı (Erkek).

Memur Alımı Koşulları ve Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Erkek Personel adayların askerlik hizmetlerini fiilen sonuçlandırmış olmaları gerekmektedir. Adayların kurum ofis ortamında çalışabilecek niteliklerde olması. En az ortaöğretim en yüksek Ön lisans alanlarından mezun olması.

Büro Personeli: Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı alanlarından Ön lisans olarak mezun olması gerekmektedir.

Destek Personeli: Ortaöğretim (Lise dengi alanlardan Mezun).

Teknisyen: Ortaöğretim alanlarından Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme ve Yapı Tesisat sistemleri, Isıtma Doğalgaz İç tesisatı, Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihazlar servis dallarından birinden mezun olmak.

rte3.jpg

Adaylardan Başvuru Esnasında İstenecek Belgeler

Başvuru Formu, Diploma veya mezuniyet belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, 1 Adet vesikalık fotoğraf, Erkek adaylar için askerlik durumunu bitirdiğini gösteren belge, Adli Sicil Kaydı, 2020 KPSS Sonuç Belgesi.

Üniversite Memurluk Başvuru Tarihleri Müracaat Şekli

Memurluk başvuruları 17 Ekim 2022 ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasından adaylardan istenilen belgeleri hazırlayıp personel daire başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurular alınacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.