PTT personel alımı! İş arayan vatandaşlar için büyük fırsat

PTT personel alımı ilanı pek çok vatandaş tarafından ilgiyle takip ediliyor. PTT'de personel alımları başladı mı? Sizler için son durumu, PTT başvuru şartları ve müracaat sürecine ilişkin merak edilen bütün ayrıntıları bir araya getirdik.
15 Ekim 2022 09:00 Personel İlanları
PTT personel alımı! İş arayan vatandaşlar için büyük fırsat

PTT'de personel alımları başladı. KPSS şartsız çok sayıda kişinin istihdam edileceği öğrenildi. İşte ilanla ilgili tüm detaylar...

PTT birimlerinde yakın bir süreç içeresinde yeni çalışacak işçi alımı ve personel alımı hakkında duyurular yapıldı. Çalışabilecek adaylar PTT kurumunda çalıştırılmak üzere yeni işçi personel istihdamları sağlanarak alımlar gerçekleşecektir. Kurum tarafından talep edilen işçi personeli ihtiyacını karşılamak üzere personel alım planlamaların son aşamasında olup en yakın süre içerisinde adaylara duyurulacaktır.

ptt2.jpg

Posta ve Telgraf Teşkilatı Biriminde İşçi Personeli Müracaat duyurusu

Posta ve telgraf teşkilatı biriminde çalışmak isteyen aday kişiler kurum tarafınca yayımlanacak olan ilan başvurusundan adımları izleyerek müracaat edebileceklerdir. PTT birimleri 2022 yılı sonuna doğru kasım ayı içeresinde işsiz ve boşta kalan gençlere müjdeli haberi sunarak PTT birimlerinde KPSS'siz birden çok kişi alacağını duyurdu. Alınacak personel işçi alımı sayesinde birden çok kişi boşta koymayarak personel kadrosunda yer açarak birden çok kişide işçi personeli alınacağı ve adayların PTT bünyesinde KPSS şartı aranmaksızın diğer niteliklere göre alımların gerçekleşeceğini duyurdu.

ptt3.jpg

Posta ve Telgraf Teşkilatı Personel İşçi Alımı Ne Zaman

Posta Telgraf Teşkilatı biriminde 2022 kasım döneminde yeni personel ihtiyacını kapatmak üzere kurum tarafından alınan yeni bir kararla birlikte işçi personeli istihdam projesi devam etmekte olup ve proje hakkında ufak konulara değinerek kontenjanların yükseltilmesi konusunda konuşmalar yapılarak yeni işçi personeli alınacağını duyurdu. Birim tarafınca yayımlanan duyuruya göre PTT’de çalıştırılmak üzere çok yakında süre içerisinde çok sayıca personel alımlarını gerçekleştirmek üzere planlanan istihdam projesi tamamlandıktan sonra alımların gerçekleşeceğini yayımladı. Adayların ilan sayfalarımızı takipte kalarak ilanların anlık güncel bilgilerini paylaşıldığını takipte kalarak en hızlı şekilde başvuru ekranların yayımlandığını görebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.