Orman Genel Müdürlüğü'ne 338 personel alımı! Başvurular açıldı

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı için ilan verdi. Yapılan açıklamaya göre toplamda 338 işçi istihdam edilecek. Açılan pozisyonlar arasında destek personeli, güvenlik görevlisi, büro çalışanı, teknisyen, tekniker, biyolog, avukat ve mühendislik gibi pozisyonlar mevcut. İşte detaylar...
02 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
Orman Genel Müdürlüğü'ne 338 personel alımı! Başvurular açıldı

Orman Genel Müdürlüğü iş arayan vatandaşlar için sevindiren haberi verdi. OGM'nin paylaştığı ilana göre toplamda 338 işçi istihdam edilecek. Peki ya başvuru şartları neler olacak? İşte ayrıntılar...

OGM 338 işçi, personel ve memur alımı yapacağını yeni bir ilan ile duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak Türkiye geneli olup birçok unvanda personel alımı yapıyor. Orman Genel Müdürlüğü memur alımı başvuru ekranı adaylara sunuldu. OGM 338 işçi alımı detayları belli oldu. Personel alımı için adaylarda aranan şartları ise mezuniyette gerekli olan şartlar belli oldu. Başvurular şoför, temizlik görevlisi ve diğer şartlar için aşağıda kılavuz sunulmuştur.

Alımı yapılacak kurumlar 30 kuruma alım yapılacak olup alımı yapılacak kontenjan sayısı ise 338 kişilik alım yapılacağı belirlendi.

ogm-338-2.jpg

Memur Alımı Yapılacak Kadrolar

21 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 101 Destek Personeli, 105 Büro Personeli, 8 Teknisyen alımı, 16 Tekniker, 1 Biyolog, 27 Avukat, 59 Mühendis alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Adaylarda Aranan Mezuniyet Şartı

Uçak Elektriği, Uçak Elektroniği, Uçak Gövdesi, Uçak Motoru, Uçak Teknolojisi, Uçak Elektrik ve Elektroniği önlisans programlarının birinden mezun olmak. Uçak Gövde Bakım önlisans programından mezun olmak ve ortaöğretim Kurumlarının Uçak Bakım Alanı ve Dallarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

İşçi Alımı Başvuru Şekli

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru yapacak adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

ogm-338-3.jpg

Adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden giriş yaptıktan sonra yeni başvuru seçeneğine tıklayınız. Ekrana gelen Orman Genel Müdürlüğü ilanını seçip başvur ekranı geldikten sonra başvuru butonuna tıklanılacaktır.

Bilgilendirme yazısını okuduktan sonra kabul ediyorum seçeneğini seçip ekrana gelen devam et butonuna tıklayıp hangi unvana başvuru yapılacaksa o unvanı seçip başvurular yapılabilecektir.

Başvuru ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.