Orman Genel Müdürlüğü 338 personel alımı yedek başvuruları duyuruldu

Orman Genel Müdürlüğü 338 personel alımı yaptı. İlanın başvuruları sona erdi, ancak şimdi ise yedek atamalar başladı! Yedek başvurular için tarihler belli oldu.
30 Ekim 2022 19:00 Personel İlanları
Orman Genel Müdürlüğü 338 personel alımı yedek başvuruları duyuruldu

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı gerçekleştiriyor. 338 personel alımı ilanı için yedek başvuruları açıldı. Tarihler resmen duyuruldu.

Orman Genel Müdürlüğü OGM Genel Müdürlüğümüz taşra birimlerinde sözleşmeli memur alımı kapsamında yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle atama sonuçları 27 Ekim 2022 tarihinde açıklanmıştı. Bugün de yedek atama sonuçlar ve tüm puanlar açıklandı. İşte sürece dair detaylar.

om2.jpg

OGM personel yedek aday atama sonucu

Asil olarak yerleştirilmeye hak kazanan adaylar arasından süresi içerisinde başvuru yapmayan ve aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine KPSS puanı ve tercihler doğrultusunda yedek yerleştirme yapıldı ve yedek liste haberimizin en altında yer alan bağlantıda belli oldu.

İŞTE EN DÜŞÜK PUANLI ATAMA

64,84290 KPSS puanı ile BÜRO PERSONELİ pozisyonuna İNSAN KAYNAKLARI (LİSANS) branşından DENİZLİ ili için atama yapıldı.

Memur alımı atama başvuru tarihleri

Ek listede yedek olarak yerleştirmeye hak kazanan adayların aşağıda belirtilen belgelerler ile birlikte 9 Kasım 2022 - 11 Kasım 2022 tarihleri arasında Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560- Yenimahalle / ANKARA adresindeki Orman Genel Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Feragat dilekçeleri ise aşağıdaki kılavuzda yer alan e-posta adresine gönderilebileceği belirtildi.

om3.jpg

Memur atama belgeleri

Dilekçe, nüfus Cüzdanı fotokopisi, mezun Belgesi veya Geçici Mezuniyet Belgesi, 28 Eylül 2022 tarihi veya sonrası itibariyle alınan Adli Sicil Belgesi, erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, ilgili KPSS Puanını Gösteren Sınav Sonuç Belgesi, 27 Ağustos 2022 tarihinde ilan edilen 2022 Yılı Sözleşmeli Personel Alım İlanının “Genel Şartlar" başlığının altında yer alan şartların kontrolünün tespiti için E-devlet sistemi üzerinden alınan Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı, 6 adet vesikalık fotoğraf, Sağlık raporu isteniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum