Muğla Büyükşehir Belediyesi zabıta ve itfaiyeci alımı yapıyor! İşte başvuru şartları

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanıyla karşımıza çıktı. Belediyenin İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirdiği duyuruya göre itfaiye eri ve zabıta memuru pozisyonlarında toplamda 29 vatandaş istihdam edilecek.
24 Ekim 2022 11:00 Personel İlanları
Muğla Büyükşehir Belediyesi zabıta ve itfaiyeci alımı yapıyor! İşte başvuru şartları

İŞKUR'da yayınlanan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediyesi çok sayıda itfaiye eri ve zabıta memuru alımı yapıyor. Başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar...

Muğla Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapacak. 20 itfaiye eri ve 9 zabıta memuru alımlarında, 2020 KPSS’de en az 50 puana sahip olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Yayınlanan ilana göre; itfaiye eri kadrosunda C sınıfı, zabıta memuru kadrosunda B sınıfı sürücü belgesi şartı aranmaktadır.

Belediye İtfaiye Eri Alımı Başvuru Şartları

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre itfaiye eri kadrosuna başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar şu şekildedir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik ilişiğinin bulunmaması, en az lise mezunu olmak, erkeklerde en az 1.67 kadınlarda ise en az 1.60 boyunda olmak. Sadece erkek personel alımı yapılacaktır.

itfaiye2.jpg

Belediye Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları

Muğla Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre zabıta memuru kadrosuna başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar şu şekildedir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 30 yaşını tamamlamamış olmak.

Belediye Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Yayınlanan ilana başvuru da bulunmak isteyen adaylar başvurularını 21 Ekim 2022- 25 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacaklardır. Geç başvuru kabul edilmeyecektir.

zabita2.jpg

Başvuru yapmak isteyen adaylar Muğla Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan başvuru formu ile birlikte; başvuru yapmak istediği kadro için dilekçe, nüfus cüzdanı veya kimlik fotokopisi, e-Devlet üzerinden alınmış diploma veya mezuniyet belgesi, sürücü belgesi, 2 adet fotoğraf ve KPSS sonuç belgesi ile birlikte şahsen başvuru yapacaklardır. Başvurular şahsen yapılacak olup; posta, e-posta, mail vb. yollarla yapılan başvurular kurum tarafından kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartları sağlayan adaylar yazılı ve sözlü mülakat sonucuna göre işe alınacak. Mülakat sonuçları Belediyenin internet sitesinde ilan edilecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar, Muğla ili genelinde istihdam edilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.