METRO İstanbul personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan METRO İstanbul personel alımı yapıyor. Beş farklı kadroda alımlar resmen başladı. Başvuru şartları belli oldu. Müracaat tarihleri hakkında bilgi verildi.
18 Kasım 2022 18:00 Personel İlanları
METRO İstanbul personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

METRO İstanbul bünyesinde görev almak üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. 142 kişinin işe kabul edileceği ilanda başvuru şartları duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan METRO İstanbul personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanan ilana göre METRO İstanbul bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu yönde yayımlanan ilan için kontenjan dağılımı ve başvuru şartları belli oldu.

METRO İstanbul Daimi statüde olmak üzere toplamda 142 personel alacak. Başvurular sadece İnternet üzerinden gerçekleştirilecektir.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 30 Demiryolu Teknisyeni ( Ustası ),
  • 60 Elektrik Teknikeri / Teknisyeni,
  • 20 Engelli Personel,
  • 30 Mekanik Teknikeri/ Teknisyeni,
  • 2 Ticari Ürün Satış Pazarlama Yetkilisi,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi METRO adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Bedenen sahada çalışabilecek olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Gece vardiyası dahil olmak üzere vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak, Tercihen mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Alanına göre en az meslek Lisesi mezunu olmak" gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman ?

METRO İstanbul personel alımı başvuruları için süreç 21 Kasım 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 15 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden " https://kariyer.ibb.istanbul " adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI VE ÖZEL ŞARTLARI:

lklsls.pnglsdglsdfg.pngdlgdflggdlgdsg.pngdsvdfg.pngdfgaasf.pngsaffsd.png

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.