MEB Yeğitek personel alımı! Başvurular açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı - Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve Medya Yönetimi Daire Başkanlığı personel alımı yapıyor. Senaryo yazımı ve teknik alanda içerik geliştirme uzmanı alımlarını başlatan MEB, başvuruları resmen açtı.
05 Kasım 2022 09:00 Personel İlanları
MEB Yeğitek personel alımı! Başvurular açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Yeğitek personel alımı gerçekleştiriyor. Alım yapılacak olan kadrolar resmen duyuruldu. Başvurular açıldı.

MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü İçerik Geliştirme Uzmanı (Senaryo Yazımı) Alımı Ve İçerik Geliştirme Uzmanı (Teknik) Alımı konusunda Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve Medya Yönetimi Daire Başkanlığında görev almak isteyenler https://basvuru.eba.gov.tr/ adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

slfsf.jpg

Konu ile ilgili https://basvuru.eba.gov.tr adresinde yer alan açıklamalar...

İçerik Geliştirme Uzmanı (Senaryo Yazımı) Alımı

Başvuran adayların Millî Eğitim Bakanlığı personeli olması gerekmektedir. Adaylar, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve Medya Yönetimi Daire Başkanlığında görevlendirilecektir. Senaryo yazımında görev alacak kişilerin bu yetkinliğe sahip olması beklenmektedir. Yürütülecek çalışmalar süreç içerisinde yüz yüze veya uzaktan görevlendirme ile sağlanacaktır.

sgge.jpg

İçerik Geliştirme Uzmanı (Teknik) Alımı

Başvuran adayların Millî Eğitim Bakanlığı personeli olması gerekmektedir. Adaylar, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve Medya Yönetimi Daire Başkanlığında görevlendirilecektir. İçerik geliştirme süreçlerinde görev alacak kişilerin teknik üretim becerisine sahip olması beklenmektedir. Yürütülecek çalışmalar süreç içerisinde yüz yüze veya uzaktan görevlendirme ile sağlanacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.