Kuveyt Türk'ten Türkiye genelinde personel alımı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre banka, Türkiye genelinde çok sayıda kişiyi istihdam edecek. İşte ilanın detayları...
04 Ekim 2022 10:00 Personel İlanları
Kuveyt Türk'ten Türkiye genelinde personel alımı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı ile ilgili merak edilen tüm ayrıntıları açıkladı. Başvuru şartları belli oldu. İşte süreçle ilgili detaylar...

Katılım bankası personel alımı yapacak. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kuveyt Türk katılım bankası bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere online personel alımı başvuru ekranı yayımladı. İlana göre İşe alım süreci olumlu olarak kapanan çalışan adayına işe alım kararı tebliğ edilecektir.

Şehir ve kadro karşılıkları aşağıda sunduğumuz başvuru ekranı içerisinde mevcuttur. Türkiye genelinden başvuru kabul etmektedir.

kuveyt2.jpg

Kuveyt Türk Personel Alımı Başvuru Genel Şartları;

Katılım bankacılığında katılmaya istekli, takım çalışmasında başarılı, iletişim ikna becerisi kuvvetli ve başarılı odaklı adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Kuveyt Türk, Katılım Bankacılığı okulu olmak yolunda emin adımlarla ilerlerken çalışanlarının ve çalışan adaylarının mesleki ve kişisel gelişimlerini önemser. Bunun doğal bir sonucu olarak, İşe alım süreci olumsuz olarak kapanan çalışan adayına ise karar tebliğinin yanı sıra kendi gelişimlerine destek olabilecek bilgiler aktarılır. Böylece işe alım süreci olumsuz olarak sonlanan çalışan adayları için katılım süreci ciddi bir gelişim formu olacaktır.

İşe alım süreci olumlu olarak kapanan çalışan adayına işe alım kararı tebliğ edilecektir.

kuveyt3.jpg

Bankada, çalışan adayları ile gerçekleştirilen mülakatlar sonrası İşe Alım Komitesi’nde değerlendirme gerçekleştirilir. Bu komite aracılığı ile işe alım süreçleri daha şeffaf ve çok yönlü değerlendirmenin olduğu bir şekilde tamamlanır.

Banka Personeli Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular Kuveyt Türk katıl bize resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru ekranı için tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.