KPSS şartı yok! Savunma Sanayi Başkanlığı'na 97 personel alımı

Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı ilanı verdi. KPSS şartı olmaksızın 97 kişinin istihdam edileceği bu fırsatta mühendis ve teknik alanda çalışacak bireylere ihtiyaç duyulacak. Adaylar, yabancı dil sınavıyla müracaat gerçekleştirecek.
15 Eylül 2022 11:00 Personel İlanları
KPSS şartı yok! Savunma Sanayi Başkanlığı'na 97 personel alımı

Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı ilanıyla karşımıza çıktı! Toplamda 97 kişinin istihdam edileceği belirtildi. Başvuru şartları açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı savunma sanayi başkanlığına KPSS şartı olmadan 97 personel alımı yapılacak. Kontenjana göre öğrenim şartı detayları belirlendi.

Cumhurbaşkanlığına bağlı Savunma Sanayi Başkanlığı bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amacıyla sözleşmeli personel alınacak. Alımlar, farklı eğitim alanlarında ve kentlerde yapılacak. Adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacak olup yalnızca yabancı dil sınavı koşullu istenecektir. Başvurular başlamış olup adayların aşağıdaki nitelikler doğrultusunda başvuru işlemlerini yapmaları gerekir.

sav-2.jpg

Savunma Sanayi 97 Personel Alımı kontenjan Dağılımı Nasıl Olacak?

Savunma Sanayi Başkanlığı, 97 kişilik kadro tahsisi ile mühendis ve teknik alanda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Alımlar, proje kapsamında gerçekleştirildiğinden aşağıdaki eğitim seviyelerinden mezun olan adaylar arasından alım yapılacak.

Alımlar KPSS’siz Olacak

Cumhurbaşkanlığı savunma sanayi Başkanlığı personel alımı açısından adaylardan herhangi bir KPSS puanı istenmeyecek olup sadece yabancı dil sınavı ile müracaatların yapılması isteniyor.

sav-3.jpg

Savunma Sanayi Personel Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı

Cumhurbaşkanlığı savunma sanayi Başkanlığı personel alımı başvuruları açısından müracaat süreci başladı. Adaylar, başvurularını en geç 26 Eylül 2022 tarihine kadar yapabilir. Sadece başvuru süreci içerisinde aranacak müracaat ayrıntıları açısından bilgi sahibi olmanız mümkündür. Diğer taraftan başvuru yapmış olan adaylar yapılan değerlendirmelerde başarılı olmaları halinde giriş sınavına katılım sağlayabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.