Konya'da ikamet şartsız kadrolu memur alımı!

Konya'nın Karapınar Belediyesi personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamaya göre en az KPSS 50 puan ile adayların iş için başvuru yapabileceği belirtildi. Başvurular bugün itibarıyla başladı. İşte ayrıntılar...
17 Ağustos 2022 18:15 Personel İlanları
Konya'da ikamet şartsız kadrolu memur alımı!

Konya ili iş ilanları kapsamında ikamet şartsız kadrolu memur alımı başvuruları alınacak. Karapınar Belediyesi bünyesinde KPSS 55 puan, 65 puan ve 70 puanla adaylar başvuru yapabilecek. Belediye personeli memur atama başvuru süreci ve gerekli tüm bilgileri İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte başvurular ve tüm süreç.

Karapınar Belediyesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir.

knya2.jpg

Kamu personel alımı mezuniyet şartları

1 Antrenör alımı Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 13. Derece kadro için olacak. 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 9. derece kadro için ve 1 Programcı alımı ise Teknik Hizmetler TH sınıfı 7. Derece kadro için olacak.

Antrenör alımına herhangi lise mezunları başvurabilecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB’den alınan wushu veya aikido Temel Antrenörlük Belgesine sahip olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSSP94’tenen az 65 ve üzeri puan almak gerekiyor.

1740581.jpg

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni “VHKİ” alımına Kamu Yönetimi, İktisat ve İşletme bölümlerinin herhangi birinden mezunları başvurabilir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSSP3’ten en az 55 ve üzeri puan almak şartı var.

Programcı alımına 2 Yıllık Yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama mezunları başvurabilir. Adayların en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması, KPSSP93’tenen az 70 ve üzeri puan alması gerekmektedir.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Karapınar Belediyesi kadrolu memur alımları kapsamında “Antrenör, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile Programcı” alımına başvurular bugün başladı. 18 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere iş ve işlemler online olarak e-posta ile, postayla veya şahsen yapılabilecektir. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.