Kızılay yüksek maaş imkanıyla personel alımı yapıyor!

Kızılay personel alımı ilanı verdi. 46 yaşına kadar tüm vatandaşların başvuruda bulunabileceği ilanın şartları resmen açıklandı. Alım yapılacak olan pozisyonlar ve maaş imkanı ile ilgili detaylar duyuruldu.
08 Ekim 2022 10:00 Personel İlanları
Kızılay yüksek maaş imkanıyla personel alımı yapıyor!

Kızılay için personel alımları başladı. Başvuru şartları resmen açıklandı. İlanın tüm merak edilen detaylarını sizler için bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

Kızılay kurumunda çalıştırılmak üzere 18-46 yaşla yeni personel istihdamlarını sağlanacağı üzere alımlar gerçekleştirecektir. Kurum tarafınca yeni personel istihdamları sağlanacağı yayımlandı. Türk kızılayı kurum bünyesinde çalışmak üzere yeni memur alımlarını başlattı. Kızılay bünyesinde çalışabilecek adaylar ön müracaatta bulunarak başvurular gerçekleşecektir. Kızılay kurumu 18 ile 46 yaş aralığında bulunmak üzere alımlar yapılacak. Alınacak personele ortalama 8900 TL maaş ödemesi yapılacak.

Kızılay kurumunda yoğun tempoyla çalışabilecek ve uyum sağlayabilecek çalışma personelleri alınacaktır. Kızılay bünyesinde ortalama maaşla memur alımıyla beraber en düşük şartlarda alımların gerçekleşeceği ve birden çok kişi personel alımları gerçekleşecektir. Alınacak Personeller müracaat etmeden önce belirtilen niteliklere bakarak ön müracaatta bulunabileceklerdir. Türk Kızılay kurumunda çalışmak isteyen adaylar başvurudan sonra Kızılay kurumu değerlendirmeye alarak kimler başvuru nitelikleri sağladıkları takdir değerlendirmeye alınarak müracaat sonuçları açıklanacaktır.

kizilay2.jpg

Kızılay Kamu Memur Alımı Yapıyor

Kızılay günlük ayak işleri ve dağıtım işleri ardından banka hareketlerinin takibini, finansal alanların yürütebilmesi, tedarikçi, Sosyal Güvenlik Kurumu, Vergi, Oda Aidatları ve banka mutabakatlarını takip süreçlerinde kalabilecek adaylar alınacaktır. Günlük haftalık, aylık ödeme planlarını yapabilecek ve plan organizasyonlarını yürütebilmesi, kredi işlemler takiplerinde kalabilecek adaylar alınacaktır.

kizilay3.jpg

Müracaat Tarihleri

Türk Kızılayı personel ihtiyaçların dogmasıyla birlikte Kızılay Kurumu tarafından alınan ortak bir kararla yeni personel istihdam projesini aktif etmek üzere planlamaları az bir kısmı devam etmekte olup yeni bir alımın en yakın bir süreç içerisinde başlatılacağını yayımladı. Adaylar web sayfamızın takibinde kalarak veya mobil uygulama üzerinden de takipte kalarak başvuru ekranların aktif olduğu gün ilanen duyurularak adaylara sunulacaktır. Sayfamız devamlı güncel paylaşımlara devam etmektedir.

Kızılay başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.