Kızılay KPSS şartsız en az ilkokul mezunu personel alımı yapıyor

Kızılay personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre Kızılay'ın Çadır A.Ş. biriminde görev almak üzere kalite kontrol ustası ve kalite kontrol formeni kadrolarında istihdam sağlanacak. Adaylardan KPSS şartı istenmeyecek.
09 Kasım 2022 17:00 Personel İlanları
Kızılay KPSS şartsız en az ilkokul mezunu personel alımı yapıyor

Kızılay, KPSS şartsız personel alımı gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunu vatandaşların başvuru yapabileceği ilanda başvuru şartları ve tarihleri paylaşıldı.

Kızılay yeni ilan yayımladı. Az Önce 9 Kasım 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ilan yayımladı. Söz konusu 9 kasım 2022 tarihi ile gelmiş olan ilana göre en az İlköğretim mezunu ve Lise mezunu personel alımı yapılacak. Alım yapılacak şehir ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Kızılay Hangi Pozisyonda Personel Alımı Yapacak?

Kızılay yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. 9 Kasım 2022 tarihi ile gelen ilanlara göre Çadır A.Ş. biriminde görevlendirilmek üzere,

  • Kalite Kontrol Ustası,
  • Kalite Kontrol Formeni,

alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Ankara'da yapılacak.

kizilay-2.jpg

Başvuru İçin Genel Şartlar Nelerdir?

Kızılay Personel alımı için adaylardan genel olarak,

Çadır üretim hattı kontrol tecrübesi bulunan, Dikkatli ve çalışkan, Kontrol sonuçlarını üstlerine raporlamak, Üretim hatlarında ürün kontrollerini gerçekleştirmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SRC2- SRC4 ve tercihen E sınıfı ehliyeti olan, Ölçü aletlerini kullanabilen (kumpas, mikrometre vb), Teknik resim okuma ve tolerans bilgisi olmak,

şartları aranacak.

  • Kalite Kontrol Ustası alımı için En Az İlköğretim Mezunu Olmak,
  • Kalite Kontrol Formeni alımı için en az Lise mezunu olmak,

kizilay.jpg

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden gerçekleştirecekler. Buna göre Kızılay Personel alımı ilanları 9 Kasım 2022 tarihi ile yayımlanarak başvuru süreci başlamıştır. Adaylar Başvurularını en geç 9 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirecekler.

Başvuru Tarihleri: 9 Kasım. - 9 Aralık 2022

Başvuru Adresi: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.