Kamu kurumundan KPSS şartsız 48 bin TL maaşlı iş fırsatı!

Kişisel Verileri Koruma Kurumu personel alımı yapıyor. Yapılan açıklamaya göre toplamda beş sözleşmeli bilişim personeli alınacak. İşe kabul edilen kişiler 32 bin TL ila 48 bin TL arası maaşla çalışma imkanı bulacak.
04 Kasım 2022 17:00 Personel İlanları
Kamu kurumundan KPSS şartsız 48 bin TL maaşlı iş fırsatı!

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) 5 sözleşmeli bilişim personeli alacak. Başvuru şartları açıklandı. Başvurular bugün itibarıyla resmen başladı.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanlığı tarafından yeni sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı yayımlandı. 5 sözleşmeli bilişim personeli alımına dair tüm detayları, başvuruları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte KPSS zorunluluğu olmadan adayların başvuru yapabileceği kadrolara dair tüm detaylar.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak şartları var.

kv2.jpg

KVKK memur alımı mezuniyetler

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartı var.

Ayrıca yukarıdaki bölümler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilir. Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece B Grubu pozisyonları için başvuru yapabilir.

kv3.jpg

Bilişim personeli alımı maaş detayları

A Grubu (Ücret 3 Katı) Kıdemli Sistem Uzmanı, Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, B Grubu (Ücret 2 Katı) Ağ Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Veri Tabanı Uzmanı alımı yapılacak. A grubundaki kadrolar için maaş ortalama 48 bin TL olacaktır. B grubu kadrolar için ise maaş ortalama 32 bin TL’dir.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu memur alımı başvuru süreci

Kişisel Verileri Koruma Kurumu memur alımı için adaylar başvurularını 11 Kasım 2022-25 Kasım 2022 tarihleri arasında Kariyer Kapısı internet adresinden sadece online olarak yapabileceklerdir. Adaylar belirtilen pozisyonlardan en az 2 tanesine başvurulabilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.