Kalkınma Ajansı 8 bin 700 TL maaşla memur alımı yapıyor

Kalkınma Ajansı iş arayan vatandaşlar için müjdeli haberi verdi! Ortalama 8 bin 700 TL maaşla çok sayıda memur ve işçi alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Son başvuru tarihi ve başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar...
22 Ağustos 2022 10:00 Personel İlanları
Kalkınma Ajansı 8 bin 700 TL maaşla memur alımı yapıyor

Kamu personel alımları kapsamına iş ilanları yayınlanıyor. Son olarak kalkınma ajansının yayınladığı ilana göre bünyesinde çalışacak işçi alımı ve memur alımı yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanacak adayların aylık ortalama gelirse 8.700 TL olarak belirlenmiştir.

Alım yapacak kurum İstanbul kalkınma ajansı olarak belirlenmiş olup ağlama yapılacak unvanlar ise 2 kişilik kontenjanda uzman personel alımı ve 1 kişilik kontenjanda destek personeli alımı yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İşçi alımı başvurusu yapacak adayların başvurular 15 Ağustos 2022 tarihinden beri alınmaya başlanmıştır. En geç başvurular 29 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler içerisinde saat fark etmeden son günün saat gece 23.59'unda sona erecektir.

dsdf.jpg

Kamu personel alımı için başvurular online olarak elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların başvuruları yalnızca devletin işe alım kariyer kapısı olan haberimizin en alt kısmında da yer verdiğimiz başvuru ekranı linki üzerinden yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Çalışacak destek personeli adaylarının şartları ise yönetici asistanlığı tecrübesine sahip olma, Türkçe dil bilgisine sahip olma, düzgün diksiyona ve iletişim becerisine sahip olma, planlama ve zaman yönetimi konusunda bilgi ve beceri sahibi olma, ofis programlarını kullanabilen, protokol ve resmi yazışma nezaket kurallarını bilme, son olarak yabancı dil bilme şartları ile alım yapılacaktır.

istanbul-kalkinma-ajansi-logo.jpg

Uzman personel alımı için adayların tasarım odaklı düşünme, tasarım ve inovasyon konusunda tecrübe sahibi, devlet destekleri, proje döngüsü yönetimi, Avrupa Birliği destek makamları sınavları ve uygulamaları, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, kalkınma ajansları gibi kurum veya kuruluşlar tarafından bilgi veya tecrübe sahibi olma, birden fazla yabancı dil bilme, yüksek lisans veya doktora yapmış olma, yeşil dönüşüm yeşil müsabakat, karbon vergisi ve emisyon ticari sistemleri konuları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi kişiler arasında ve benzeri şartlar ile alımlar yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.