İzmir Katip Çelebi Üniversitesi dolgun maaşla bilişim personeli alımına başladı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı verdi. Rektörlükten gelen açıklamaya göre Kıdemli Yazılımcı, Back-End Yazılım Geliştirme Uzmanı ve Front-End Yazılım Geliştirme Uzmanı pozisyonlarında toplamda 7 kişi istihdam edilecek.
27 Ekim 2022 12:00 Personel İlanları
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi dolgun maaşla bilişim personeli alımına başladı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, KPSS şartsız sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştiriyor. Başvuru şartları belli oldu. İşte ilanın tüm detayları...

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Az Önce gelmiş olan ilan ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Üniversiteye toplamda 7 personel alımı yapılacak. KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın başvuru alınacak.

Başvuru Alınacak Kadrolar Hangileridir?

  • Kıdemli Yazılımcı 3,
  • Back-End Yazılım Geliştirme Uzmanı 3,
  • Front-End Yazılım Geliştirme Uzmanı 1,

katip2.jpg

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak.

Özel olarak ise,

Süresi geçmemiş olan Yabancı Dil sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak, KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Alım yapılacak alanda eğitimini almış ve bilgi sahibi olmak gereklidir.

katip3.jpg

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylara başvuru için bir aylık süre verilmiş olup en geç 24 Kasım 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.