İTÜ'den 11 bin TL maaşla sözleşmeli personel alımı ilanı!

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı yapıyor. Rektörlükten gelen açıklamaya göre büro personeli, bahçıvan ve şoför pozisyonlarında toplamda beş kişi istihdam edilecek. İşe kabul edilen kişiler 11 bin TL maaşla çalışma fırsatı elde edecek.
13 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
İTÜ'den 11 bin TL maaşla sözleşmeli personel alımı ilanı!

İTÜ, KPSS şartsız personel alımı ilanı verdi. Üç farklı pozisyonda açılan ilanın başvuru şartları resmen açıklandı. İşte detaylar...

İstanbul Teknik Üniversitesi yani (İTÜ) kadrosuna en az lise Önlisans ve lisans mezunu olmuş adaylardan 11000 TL maaş ile sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Personel alımı ilanına göre İTÜ bünyesine 1 Büro personeli alımı, 2 Bahçıvan, 2 Şoför alımı olmak üzere 3 farklı kadrodan toplamda 5 sözleşmeli personel alacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi 11000 TL maaşla bay bayan olmak üzere toplamda 5 sözleşmeli personel alımı yapaktır. Yapılacak olan iş başvuruları için adayların en az lise mezunu olması ile 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olması gerekir. Başvuru şartları belli oldu mu? Hangi tarihler arasında iş başvuruları yapılacaktır.

itu2.jpg

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuruda bulunan erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş ya da askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yerine getirtirmiş olması ile erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekir.

İTÜ tarafından yapılacak olan arşiv soruşturması veya arşiv araştırması yapılmış olacak ve olumlu sonuçlanması gerekir.

2020 yılında yapılmış olan KPSS sınav puanı en az 60 ve üstü olması.

Ekip çalışmasına uygun olması ve 30 yaşını doldurmamış olmak.

En az lise mezunu olması, görevini yerine getirmesi için her hangi bir sağlık sorunun olmaması ve bunu tam teşekkürlü devlet hastanesinden sağlık kurulu onaylı sağlık raporu il belgelemesi.

C ile D sürücü belgesine sahip olan adaylardan alımlar yapılacaktır.

Diploma ya da mezuniyet belgesi fotokopisi, Adli sicil kaydı, Başvuru formu, SGK Tescil ve Hizmet Döküm Belgesi.

itu3.jpg

İTÜ Personel Alımı Başvuru Şekli

Sözleşmeli personel alımı iş başvurusunda adaylar başvuru formunu doldurarak istenilen belge ve şartları yerine getirmesi suretiyle iş başvurularını İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı adresine şahsen yada posta yolu ile başvurularını yapabileceklerdir.

İş başvuruları ise 12/26 Ekim 2022 tarihleri arasında şahsen yada posta yolu ile yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.