İstanbul'da İş Arayanların Dikkatine! İŞKUR Üzerinden Farklı Mesleklerde Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

İstanbul Arnavutköy Belediyesi, İstanbul Personel Yönetim A.Ş. ve İstanbul BİMTAŞ kendi bünyelerine 26 kişi farklı pozisyonlarda personel alımı için ilana çıktı. Detaylar haberimizde...
14 Aralık 2021 12:35 Personel İlanları
İstanbul'da İş Arayanların Dikkatine! İŞKUR Üzerinden Farklı Mesleklerde Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Son dönemde yaşanan ekonomik kriz ve ardı arkası kesilmeyen zamların üzerine vatandaşın içini ısıtacak iş ilanları gelmeye devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre İstanbul Arnavutköy Belediyesi, İstanbul Personel Yönetim A.Ş. ve İstanbul BİMTAŞ kendi bünyelerine 26 kişi farklı pozisyonlarda personel alımı için ilana çıktı. Güncel iş ilanları için sitemizi takipte kalın.

İSTANBUL BİMTAŞ PERSONEL ALIMI İLANI

İstanbul BİMTAŞ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 İnşaat Mühendisi alımı için İŞKUR üzerinden ila verdi. Alınacak olan personel daimi kadroda değerlendirilecek. Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi olan ve 4 yıllık İnşaat Mühendisi bölümü mezunu olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Yayınlanan ilanda çalışma saatleri 07:45-16:45 olarak belirtilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylar için ise şartlar şu şekildedir: Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak. Özel ve kamu kurumlarında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, MS Office, Autocard ve AMP programlarını iyi seviyede kullanabilecek, İnşaat Mühendisliği odasına en az 5 yıl kayıtlı olmak, erkek adaylar için askerlik ilişiği olmayan ve İstanbul ilinde ikamet eden adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru yapak isteyen adaylar başvurularını 13.12.2021-17.12.2021 tarihleri arasında hazırladıkları özgeçmiş belgesini kariyer.ibb.istanbul adresine göndererek başvurularını tamamlamış olacaklar. Başvurular sadece genel başvuru alanından yapılacak olup farklı bir yöntem ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İSTANBUL ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ PERSONEL A.Ş. PERSONEL ALIMI

İstanbul Arnavutköy Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 1 daimi kadroda şoför alımı için İŞKUR üzerinden ilana çıktı. Başvuru yapan adaylar için 17.12.2021 tarihinde saat 09:00'da mülakat yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları: 696 SY KHK hükümleri, SRC ve Psikoteknik belgesi, erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, çalışma şartlarına engel sağlık sorununun olmaması gerekmektedir. İşe alınacak olan personel çöp kamyonunda şoförlük yapacaktır. İlana sadece erkek adayla başvuruda bulunabilir. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 13.12.2021-17.12.2021 tarihleri arasında hazırladıkları özgeçmiş belgesini [email protected] adresine göndererek başvurularını tamamlamış olacaklar. Başvurular sadece genel başvuru alanından yapılacak olup farklı bir yöntem ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İSTANBUL PERSONEL YÖNETİM AŞ. PERSONEL ALIMI

İstanbul Personel Yönetim AŞ. 2 yıl meslek tecrübesi bulunan daimi kadroda 24 restoran karşılama hostesi alımı yapacaktır. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre başvuru yapan adaylara mülakat yapılacaktır. Mülakat hakkında bilgiler başvurular sonuçlanınca açıklanacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar için başvuru şartları: gıda işletmelerinde çalışmasına engel bir hastalığının bulunmaması, vardiyalı çalışma saatlerine uygunluk gösterebilen, temizlik kurallarına dikkat eden ve diksiyonu düzgün kadın personeller başvuruda bulanabilecektir. Başvuru yapacak olan adaylar, başvurularını 15.12.2021-17.12.2021 tarihleri arasında hazırladıkları özgeçmiş belgesini kariyer.ibb.istanbul adresine göndererek başvurularını tamamlamış olacaklar. Başvurular sadece genel başvuru alanından yapılacak olup farklı bir yöntem ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.