İstanbul Üniversitesi'nden sözleşmeli personel alımı: 19 bin TL maaş imkanı!

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Yapılan açıklamaya göre 19 bin TL maaş imkanı ile istihdam sağlanacak. Başvuru şartları resmen duyurulurken, aynı zamanda sürece ilişkin detaylar da belli oldu.
29 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
İstanbul Üniversitesi'nden sözleşmeli personel alımı: 19 bin TL maaş imkanı!

İstanbul Üniversitesi'ne sözleşmeli personel alımı yapılacak. İşe kabul edilen kişiler 19 bin TL maaş imkanıyla çalışma fırsatı elde edecek. İşte ilanın tüm detayları...

İstanbul Üniversitesi yeni dönemle birlikte yeni personel istihdamlarını sağlamasıyla beraber dönem girişine yeni sağlanacak personellerle birlik bir dönem geçirme dileğiyle birlikte sözleşmeli personel alım ekranlarını yayımlayarak ve adayların kısa süre içerisinde başvurmalarında öneride bulunarak duyuruda bulundu. Kurum tarafınca alınacak branş türlerine göre seçimler ve değerlendirme süreçleri olacağını belirtti. Kurumca belirlenecek şartlar adaylarda arandığı sürece değerlendirmeye alınarak mülakatlara tabi olarak başarı ile bitirecek adaylar personel görevine başlatılacaktır.

ista2.jpg

Yeni Dönem Personel İstihdam Hakkında duyurular

2022-2023 yılı olmak üzere İstanbul Üniversitesi kurumları tarafınca yeni yapılacak olan sözleşmeli personeli alımlarda 19 bin TL maaşla çalıştırılmak üzere alımların gerçekleşeceği yayımlandı. Başvuru ekranları aktif edilerek adayların kısa zaman süreç içerisinde belirtilen evrak türlerini hazırlayarak başvuruda bulunabileceklerini belirtti. Kimler hangi branşa başvuracaklar? Başvuruda istenilen ön koşullar neler olacak? Kişiye özel olarak istenecek nitelikler neler? Başvuru süreç tarih aralıkları nedir? Alım başvuru sayısı kaç kişi istenecek?

Personel Başvuru Şartları

Türkiye uyruğunda oluyor olması. Erkek personellerin mecburi askerlik hizmet gereğini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adayların herhangi bir suçtan adli yargı yememiş ve adli arşiv kayıt dosyası bulunmuyor olunması. Adaylar Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği alanlardan mezun olunması Adaylarda özel olarak; Agile Metodoloji, prensipleri, değerleri ve uygulamaları konularında tecrübeli olmak, ii. Unity’de C# ile en az 1 yıl oyun geliştirme deneyimine sahip olmak. Çözüm odaklı, problem ve çatışma çözme yeteneğine bulunması.

ista3.jpg

İstenecek Evrak Türleri ve Başvuru Şekli

Başvuruda bulunacak adaylar https://personel.iuc.edu.tr adresin den 29 Eylül 2022 ile 13 Ekim 2022 tarihleri arasında internet adresinden başvuru formunu indirerek gerekli form ve belgeleri doldurulup İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı avcılar/İstanbul konumundaki adreste şahsen elden teslim edilecektir.

Alım Yapılacak Branş Türü: Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı.

Adaylardan İstenilen Evrak Türü

Başvuru form(fotoğraflı), Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı örneği. Lisans diploma ve okuldan mezun belgesi bulundurması. Erkek personel adayları askerlik hizmetlerini tamamladıklarını gösteren evrak türü. Adayların Kamu seçme sınavlarına katıldığını ve barkotlu şekilde olacak sınav sonuç belgesi. Özel Sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.