İstanbul Medeniyet Üniversitesi Mülakatsız 60 Personel Alımı Yapacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya sözleşmeli 60 personel alımı için ilana çıktı. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Başvuruları Nasıl Yapılacak? İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Başvuru Şartları Nelerdir? Haberimizin detayında...
06 Aralık 2021 13:57 Personel İlanları
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Mülakatsız 60 Personel Alımı Yapacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya sözleşmeli personel alımı yapacaktır. İş alınacak olan adaylar KPSS B grubu puan sıralamasına göre sıralanacak olup, mülakat yapılmadan KPSS puan sıralamasına göre belirlenecektir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Başvuru Şartları Nelerdir?

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından mahrum olmamak.

3) Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.

5) Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P3, ön lisans mezunları için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSS-P93, ortaöğretim mezunları için 2020 yılı KPSS-P94 puan türü dikkate alınacaktır.

6) Başvuru son günü itibariyle Büro Personeli, Tekniker, Sağlık Teknikeri, Teknisyen pozisyonları için 35 (otuz beş) yaşından, Mühendis, Hemşire pozisyonları için 40 (kırk) yaşından gün almamış olmak.

ist1.jpgist2.jpgist3.jpg

Personel Maaşları

Alım yapılacak personellerin maaşları özel bütçeden karşılanacak olup, büro personeli için brüt tavan ücret 4.745,64 TL, mühendis için aylık brüt tavan ücret 7.419,13 TL, tekniker için aylık brüt tavan ücret 5.834,89 TL, teknisyen için aylık brüt tavan ücret 4.707,45 TL, sağlık personeli için aylık brüt tava ücret 5.372,96 TL ve hemşire için aylık brüt tavan ücret 5.650,15 TL olarak belirlenmiştir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Başvuruları

Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 06.12.2021-20.12.2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı'ndan başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.