İŞKUR Üzerinden İzmir'de En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden İZMİR ilinde yapılan alımlar haberimizin detayında...
14 Aralık 2021 12:59 Personel İlanları
İŞKUR Üzerinden İzmir'de En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak!

İzmir BAYSAN kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimi kadroda 1 süt alım sorumlusu,2 temizlik personeli alımı ve makine bakım müdürü alımı yapacak.

Süt sorumlusu pozisyonuna başvuruda bulunacak olan adaylar için başvuru şartları: erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak, gıda sektöründe ne az 5 yıl deneyim sahibi olmak, ilgili alanda lisans düzeyinde üniversite mezunu olmak, MRP sistem bilgisi, temel iş sağlığı ve güvenlik eğitimi, enerji yönetim eğitimi, gıda güvenliği eğitimi ve Microsoft Office programlarını kullanıyor olabilmek.

Temizlik personeline başvuru bulanacak olan adaylar için başvuru şartları: erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak, en az ilköğretim mezunu olmak ve alanında 1 yıllık deneyim sahibi olmak.

Makine bakım müdürü pozisyonuna başvuru yapacak olan adaylar için başvuru şartları: erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak, orta seviyede İngilizce bilmek, üniversitelerin makine bölümünden mezun olmak ve gıda sektöründe 5 yıl deneyim sahibi olmak.

Bütün kadrolara başvuru yapacak olan adaylar, başvurularını 16.12.2021-20.12.2021 tarihleri arasında hazırladıkları özgeçmiş belgesini [email protected] adresine göndererek başvurularını tamamlamış olacaklar. Başvurular sadece genel başvuru alanından yapılacak olup farklı bir yöntem ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda bulunan adaylar içerisinden olumlu sonuçlanan adaylara geri dönüş yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.