İŞKUR üzerinden duyuruldu! Komutanlığa mali müşavir alımları başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir ilan yayımlandı. Açıklanan bilgilere göre Komutanlık KPSS puanı esas alınarak mali müşavir alımlarını başlattı. Başvuru şartları açıklandı.
22 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
İŞKUR üzerinden duyuruldu! Komutanlığa mali müşavir alımları başladı

Mali müşavir alımları başladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden başvurular açıldı. Başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar...

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre 1.Komando Tugayı Kantin Başkanlığı bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzer KPSS 60 puan ile 1 adet deneyimli mali müşavir alımı yapacak.

Başvurusu kabul edilen adaylar 1.Komando Tugayı Komutanlığı Kantin Başkanlığı General Adnan Doğu Kışlası Melikgazi Kayseri 38070 Melikgazi Kayseri / Türkiye adresinde görevlendirileceklerdir.

mali2.jpg

Komutanlık Personel Alımı Başvuru Şartları;

18 yaşını doldurmuş olup 35 yaşını doldurmamış olmak.

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri bölümlerinden mezun olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvuru yapacak olan adayların KPSS P3 puan türlerinden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Mali müşavir alımı için adayların en az 5 yıl deneyime sahip olması gerekmektedir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur.

Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şekli;

Memur alımı için başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvurular 24 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. İŞKUR iş ilan numarası 00007112394 olduğu belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.