İSKİ memur alımı sonuçları belli oldu! İşte kazanan isimler

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde sözleşmeli memur alımı için ilan vermişti. İSKİ tarafından yapılan son açıklamaya göre kazanan adayların sonuçları belli oldu. İşte 223 memur adayını kapsayan o listenin detayları...
01 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
İSKİ memur alımı sonuçları belli oldu! İşte kazanan isimler

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) 223 memur alımı için ilan açmıştı. Son açıklamalara göre İSKİ'nin memur alım sonuçları açıklandı.

İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı yapacağını ilan etmişti. 15 ve 19 Ağustos 2022 tarihleri arasında memur alımı yapacak olan kurum sınava girmeye kabul eden adayların listesi yayınladı.

İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 223 memur alımı için başvuru yapan 22 bin 319 kişiden başvurusunu tamamlayan ve gerekli şartları taşıdığı tespit edilen 12 bin 280 adayın başvurusu kabul edildi.

Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Restatör, Mimar, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Laborant, Ekonomist, biyolog ve tercüman alımı yapıyor.

iski.png

İSKİ Memur Alımı Başvuru Özel Şartları;

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

iski-2.jpg

Görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Başvuru aşamasında veya sonrasında gerçeğe aykırı veya eksik beyanda bulundukları tespit edilenlerin tüm işlemleri iptal edilerek ilgililer hakkında Türk Ceza Kanunu’nun hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacağı belirtilmiştir.

Sonuç Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.