İş Bankası 12 bin TL maaş imkanıyla personel arıyor!

İş Bankası personel alımı ilanı verdi. Toplamda altı farklı pozisyonda alımlar gerçekleştirecek olan banka, 12 bin TL maaş imkanı sağlayacak. İlanın başvuru şartları belli olurken, aynı zamanda son başvuru tarihi için de kısa bir süre kaldı.
22 Eylül 2022 17:00 Personel İlanları
İş Bankası 12 bin TL maaş imkanıyla personel arıyor!

İş Bankası altı farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştiriyor. 12 bin TL maaş verilecek olan iş fırsatının tüm merak edilen ayrıntılarını sizler için bir araya getirdik.

İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden memur alımı yapacağını ilan etti. Banka 6 farklı unvanda 12 bin TL maaşla banka personeli alımı yapıyor. İşyeri tüm süreçlerini yerine getiren Müfettiş Yardımcısı pozisyonunda banka personeli alımı yapılacağını açıkladı.

Bankanın Genel Müdürlük bölümü yurtiçi-yurtdışı şubelerinin bilgi sistemleri ile teknolojilerinin ve yönetimin kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarında resimde görevlendirilmek üzere banka personeli alımı yapılacak.

isb2.jpg

Banka Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaz üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren aktüer ya bilimleri, Avrupa Birliği ilişkileri, bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, Bilgisayar Mühendisliği, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilgisayar enformatik bilişim sistemleri mühendisliği, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri ekonomi, ekonomi ve finans ekonomi yönetim bilimleri yönetim bilimleri programları, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, endüstri mühendisliği endüstri Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

30 yaşını doldurmamış olmak İngilizce Almanca ve Fransızca biliyor olmak yabancı dil sertifikasına sahip olmak erkek adaylar için askerlik yapmış olmak sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

isb3.jpg

Banka Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvurular 26 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

İş Bankası memur alımı için müfettiş yardımcıları da dahil olmak üzere kurulu üyelerinin ikamet şartının İstanbul olduğu belirtilmiştir. İş Bankası ilana göre kıdem Müfettiş Yardımcısı müfettişlik kadrolarında banka personeli alımı yapıyor.

Başvuru Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.