İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 4-5 Bin TL Maaşla Personel Alımı

İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, sözlü sınav sonuçlarına göre, 2 Kadın koruma ve güvenlik görevlisi, 2 Erkek koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik, basit bakım ve ısıtma gibi temel hizmetleri yerine getirmek üzere 5 destek personeli, 1 teknisyen olmak üzere toplam 10 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 12 Kasım 2021
20 Ekim 2021 10:49 Personel İlanları
İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 4-5 Bin TL Maaşla Personel Alımı

İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, sözlü sınav sonuçlarına göre, 2 Kadın koruma ve güvenlik görevlisi, 2 Erkek koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik, basit bakım ve ısıtma gibi temel hizmetleri yerine getirmek üzere 5 destek personeli, 1 teknisyen olmak üzere toplam 10 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

1) TC vatandaşı olmak,

2) Askerlik hizmetini yapmış yahut erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak ya da askerlikle ilgisi bulunmamak,

3) 2020 ya da 2021 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonucu en az 60 puan almış olmak (lisans düzeyinde KPSSP3, ön lisans düzeyinde KPSSP93, ortaöğretim düzeyinde KPSSP94 puan türünde)

4) 18-30 yaş arasında olmak,

5) Mesleğine engel olacak hastalığı bulunmamak.

6) Lise, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Başvuru Tarihi ve Şekli Nedir?

Başvurular 01/11/2021 günü başlayıp, 12/11/2021 günü son bulacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 1 Kasım - 12 Kasım 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinden yapacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.