Halk Ekmek kurumuna geçici işçi alımı başladı!

Eskişehir Halk Ekmek kurumu geçici işçi alımı için ilan verdi. Başvuru şartları ve tarihleri paylaşıldı. İşte merak edilen tüm detaylar...
11 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
Halk Ekmek kurumuna geçici işçi alımı başladı!

İş arayanları sevindiren haber Halk Ekmek kurumundan geldi. Vatandaşların daha uygun fiyatlar karşılığında ekmeğe ulaşmaları için hizmet veren ve ülkenin dört bir yanında faaliyet gösteren bu kurum, yapılan açıklamaya göre Eskişehir'de bünyesinde çalışacak işçiye ihtiyaç duyuyor. Eskişehir'in Tepebaşı - Yenibağlar Mahallesi'nde toplamda beş kişinin Halk Ekmek bünyesinde istihdam edileceği belirtildi. İlan ile ilgili tüm merak edilen detayları sizler için bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

Eskişehir Halk Ekmek kurumu, toplamda beş kişiyi istihdam edecek. Kurumun gerçekleştirdiği geçici işçi alımları, haftada 45 saatlik bir çalışma süresini kapsayacak. Öte yandan çalışanlar, vardiyalı bir sistemle karşılaşacak.

halk-ekmek-2.jpg

Halk Ekmek işçi alımı başvuru şartları neler?

Halk Ekmek tarafından yapılan açıklamaya göre başvuru ilanı için küçük birkaç şart koşulacak. Öncelikle vatandaşlardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları aranırken, aynı zamanda adli sicil kaydı temiz olan kişilerin başvuruda bulunabileceği belirtiliyor.

Aranan diğer şartlar arasında ise adayların en az 22 yaşında olmaları isteniyor. Öte taraftan üst yaş sınırıysa 45 olarak belirtilmiş durumda. Başvuruda bulunacak olan kişiler Eskişehir'de ikamet ederken, aynı zamanda erkek adayların askerlik ile alakalı bir probleminin olmaması gerekmekte. Son olarak daha yaşlı olan adayların emekli olmaması şartı belirtiliyor. Tüm gereklilikler ise sırasıyla şu şekilde açıklanıyor:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Adli sicil kaydı temiz olmak,
  • 22 yaşını doldurmuş olmak ve 45 yaşını bitirmemiş olmak,
  • Eskişehir ilinde ikamet etmek,
  • Adayların askerlik ilgili sorunu olmaması tamamlaması gerekmektedir,
  • Emekli olmamak.

halk-ekmek-3.jpg

Halk Ekmek işçi alımı başvuru tarihleri

Yapılan açıklamaya göre Eskişehir Halk Ekmek kurumu geçici işçi alımları 12 Eylül tarihinde başlayacak. Adaylar 14 Eylül 2022 tarihine dek başvurularını iletme şansına sahip olacak. Başvuru için gerekli belgeler arasında yalnızca bir adet özgeçmiş (CV) yer alırken; başvurudan sonra ise adayların mülakata çağrılacağı belirtiliyor. Kurum, uygun bulduğu CV sahiplerini görüşmeye çağıracak ve son bir değerlenmeye tabi tutacak.

İş başvurusu yapmak için [email protected] adresine özgeçmiş göndermeniz mümkün olacak. Başvuru formu doldurmak için ise İstiklal Mahallesi Çınar Sokak No: 1 Odunpazarı / Eskişehir adresine gitmek gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.