Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenlere Müjde: TUSEB İŞKUR Üzerinden Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı!

TUSEB (Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 25 personel alımı için ilana çıktı. Son başvuru tarihi 17 Aralık 2021
09 Aralık 2021 13:29 Personel İlanları
Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenlere Müjde: TUSEB İŞKUR Üzerinden Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı!

TUSEB (Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 25 güvenlik görevlisi kadrosunda personel alımı yapacak. En az ortaöğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler. Alımlar Ankara ve İstanbul TUSEB bünyesinde gerçekleşecek.

Ankara TUSEB Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları

Başvuru bulunacak adaylar için; Sınavın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. Sınav başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını belgelemek. Güvenlik ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak. Başkanlığımızın tüm hizmet birimlerinde iç ve dış mekânlarında çalışmaya engel durumu bulunmamak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik (Silahlı) Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak. Talepler Ankara ili düzeyinde karşılanacağı için ilan tarihi itibarıyla Ankara ilinde ikamet ediyor olmak. Ankara ili alımında silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

İstanbul TUSEB Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları

Başvuru bulunacak adaylar için; Sınavın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. Sınav başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını belgelemek. Güvenlik ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak. Başkanlığımızın tüm hizmet birimlerinde iç ve dış mekânlarında çalışmaya engel durumu bulunmamak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik (Silahlı) Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak. Talepler İstanbul ili düzeyinde karşılanacağı için ilan tarihi itibarıyla İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak. İstanbul ili alımında silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

TUSEB Başvuruları Yerİ, Şekli ve Zamanı

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 13-17 Aralık 2021 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir. Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Başkanlığın internet sayfasında (www.tuseb.gov.tr), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.