Gazi Üniversitesi hemşire alımı yapıyor! İşte son başvuru tarihi

Ankara Gazi Üniversitesi hemşire alımı için ilan verdi. Yapılan açıklamaya göre KPSS şartıyla daimi olarak istihdam edilecek personeller aranıyor. Son başvuru tarihi 18 Ağustos olarak açıklandı. Peki ya ilana nasıl başvurulur? Tüm merak edilen detayları sizler için bir araya getirdik.
05 Ağustos 2022 17:09 Personel İlanları
Gazi Üniversitesi hemşire alımı yapıyor! İşte son başvuru tarihi

Gazi Üniversitesi 4 Ağustos 2022 tarihinde hemşire alımı için resmi gazetede yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre üniversiteye KPSS şartı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 22 hemşire alımı yapacak.

Gazi Üniversitesi hemşire alımı başvuruları 4 Ağustos’ta başladı ve 18 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda verilen internet adresine online şeklinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

gazii.jpg

Peki Gazi Üniversitesi’ne alınacak 22 hemşire alımı için istenilen şartlar nelerdir? Hangi öğrenim düzeyindeki adaylar bu hemşire alım ilanına başvurabilir? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir;

Üniversiteye toplamda 22 hemşire alınacak olup bu kadro için başvuruda bulunmak isteyen adaylar 2020 KPSS puan sıralamasına göre değerlendirileceklerdir. Adaylar yazılı veya sözlü sınava tabi tutulmayacaklardır. Başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir. İşleri detaylar…

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra Personel Daire Başkanlığı personelleri tarafından başvuru evrakları on-line olarak ön kontrole tabi tutulacak ve eksik ve/veya yanlış belge yüklenmesi durumunda başvuru red edilecektir.

Başvurularım ekranından adayların başvurularının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir. Başvurularım ekranından “Başvuru Kabul Edildi” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Reddedilen başvuru sahipleri eksik evrakları ilan süresi içinde tamamlamaları halinde tekrar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru işlemleri 04.08.2022 – 18.08.2022 tarihleri arasında yapılabilecektir.

ÖĞRENİM ŞARTI

Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.