DSİ'den KPSS şartsız sözleşmeli personel alımı!

Devlet Su İşleri sözleşmeli personel alımı yapıyor. Adaylar KPSS şartı olmaksızın başvuruda bulunabilirken; farklı pozisyonlarda toplamda yedi kişinin istihdam edileceği belirtildi. İşte başvuru şartları...
14 Ekim 2022 09:00 Personel İlanları
DSİ'den KPSS şartsız sözleşmeli personel alımı!

KPSS şartsız personel alımı başladı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü duyurdu! Başvuru şartları ve müracaat süreciyle alakalı merak edilen tüm ayrıntılar belli oldu.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere personel alımı yapacağını duyurdu kan personel alımı için başvuru şartları belirlendi KPSS şartsız yapılacak personel alımı için adayların fakültelerden mezun olması gerekmektedir.

Müdürlük ilana göre 7 adet sözleşmeli personel alımı yapıyor kıdemli sistem uzmanı kıdemli Yazım geliştirme uzmanı kıdemli veri taban uzmanı ön üst geliştirme uzmanı mobil yazılım geliştirme uzmanı yazılım Analizi ve tasarım uzmanı unvanlarında personel alımı yapıyor.

dsi2.jpg

DSİ Personel Alımı Başvuru Genel Şartları;

Fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunların denkliği Yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurtdışında Yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Belgemi Ömer ve raporlama usulü ile çalışmaya yatkın uzaktan çalışmaya esnek çalışmaya saatlerine ve şehir dışı görevlendirme imkânına açık olmak.

Bilgisayar ve çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programları dillerinden en az ikisini birliğini belgelemek.

Hedeflere yönelik ve sonuç odaklı çalışabilmek Analitik düşünme planlama organizasyon iş takibe ekip çalışmasına ve iletişim becerileri gelişmiş iyi derecede raporlama ve sunum becerilerine sahip olmak.

dsi3.jpg

DSİ Personel Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular 12 Ekim 2022 tarihinde başlamış olup 23 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.