DHMİ 9 Bin TL Maaşla 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 5 müfettiş yardımcısı alımı yapacak. Son başvuru tarihi 7 Kasım 2021
21 Ekim 2021 12:57 Personel İlanları
DHMİ 9 Bin TL Maaşla 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 5 müfettiş yardımcısı alımı yapacak. Giriş sınavı için şartlar ise şunlardır: ÖSYM tarafından yapılan KPSS-2021 KPSS-2021 sınavlarından birine kayılıp en az 80 puan almış olmak, başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını geçmemiş olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamış olması, mesleğini yerine getirecek sağlık problemi olmaması, seyahat özgürlüğü olması, aşağıda belirtilen programlardan birinden mezun olmak ve DHMI Müfettiş Yardımcılığı sınavına katılmamış veya en fazla bir kez katılmış olmak gerekmektedir.

dhmi.png

Sınav Başvuru Nasıl Yapılacak?

Sınava başvuru yapmak isteyen adaylar, 25.10.2021 - 07.11.2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Başvurular sadece e-Devlet üzerinden alınacak olup, şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yaparken adaylar sisteme, özgeçmiş ve diploma\mezuniyet belgesi yükleyeceklerdir. Giriş Sınavı yazılı ve sözlü olarak iki aşamadan oluşacak olup yazılı sınav 4 Aralık 2021 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

Sınav sonuçları ve atanmaya hak kazanan adaylar Kuruluş resmi internet adresinden (www.dhmi.gov.tr) üzerinden ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.