Devlet Malzeme Ofisi duyurdu! Memur alımları başladı

Devlet Malzeme Ofisi iş arayanlar için müjdeyi verdi! DMO çok sayıda memur alımı yapacağını açıkladı. Müfettiş yardımcısı pozisyonunda yapılacak olan alımların başvuru şartları belli oldu.
24 Ekim 2022 09:00 Personel İlanları
Devlet Malzeme Ofisi duyurdu! Memur alımları başladı

Devlet Malzeme Ofisi müfettiş yardımcısı alımı yapıyor. Başvuru şartları açıklanırken, başvurular ise bugün açıldı. İlanın tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik.

Devlet Malzeme ofisine kamu personeli alımı başvuruları 24 Ekim 2022 tarihinde başlayacak ve 10 Kasım 2022 tarihinde sona erecektir.

DMO Devlet Dairesinde kamu Personeli Alım Duyurusu

DMO Devlet dairesinde yeni kamu personel memur statüde alımların başlayacağını duyurdu. Devlet dairesinde çalıştırılmak üzere yeni kadrolu memur statüde alımlar gerçekleşecektir. DMO tarafından alınacak memurun DMO tarafınca talep edilen branş pozisyonunda memur alımını gerçekleştirecektir. DMO yakın süre içerisinde yeni kamu personel alım süreçlerin başlayacağını ve adayların ilan sayfasının takibinde kalarak güncel anlık bilgilere ulaşmasını sağlayacaktır. Adaylara açılacak personel başvuruları yakın süre içerisinde başlayacak olan müracaatlar kişilerin bu sürecin takibinde kalarak ve belirtilen süreçler içerisinde en hızlı şekilde başvuruların alınması gerekecektir.

dmo2.jpg

DMO devlet Dairesine alınacak Branş Dalı

6 Müfettiş Yardımcısı Alınacak.

DMO Alınacak Personel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak. Erkek Personel adayların mecburi askerlik hizmetlerini fiilen sonuçlandırmış olmaları gerekmektedir. Adayların; Siyasal, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler alanlarından mezun olmaları gerekmektedir.

dmo3.jpg

DMO Personel Başvuru Tarihi ve Müracaat Şekli

Adayların 24 Ekim 2022 tarihinde başvuru süreçleri başlayıp 10 Kasım 2022 tarihine kadar başvuruları alınacaktır. Başvuru bitiş tarihinden sonra müracaat edenlerin başvuruları alınmayacaktır adayların dikkatine. Adaylar kariyer kapısından girişlerini gerçekleştirerek İLN0000472 ilan numarası ile başvuruları alınacaktır. Başvuru süreçleri başladığı gün itibari ile adaylar müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.