Devlet Malzeme Ofisi 18 bin TL maaşla personel alımı yapıyor!

Devlet Malzeme Ofisi personel alımı ilanı verdi. 18 bin TL maaş ile çalışma fırsatı sağlayacak olan DMO, 35 yaşına kadar en az lisans mezunu alım yapacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar resmen açıklandı.
06 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
Devlet Malzeme Ofisi 18 bin TL maaşla personel alımı yapıyor!

Devlet Malzeme Ofisi 18-35 yaş arası personel alımı yapıyor. Müfettiş yardımcısı pozisyonunda yapılacak olan alımlarda toplamda altı kişi istihdam edilecek ve 18 bin TL maaş sağlanacak.

Devlet kurumlarında veya devlet dairelerinde memur olarak çalışmak isteyenler için DMO tarafından müjde verildi. Devlet Malzeme Ofisi tarafından yayınlanan iş ilanlarında 6 kamu personeli alımı yapılacak. Kamuya 18 Bin TL maaşlı iş ilanları yayınlandı ve başvuru şartları-başvuru tarihleri belli oldu.

Devlet Malzeme Ofisi yaptığı açıklamaya göre hem yazılı hem de sözlü sınav yolu ile memur alacak. Alınacak unvanların branşını ise yaptığı açıklama ile kurum; 6 adet Müfettiş Yardımcısı kadrolarına atanmak üzere alım yapılacaktır.

malzeme2.jpg

Memur Alımı Şartları Nelerdir

Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlaması, Kamusal haklarından mahrum olmama, görevini devamlı olarak yapmasına engel hali bulunmama,

2022 yılı boyunca 35 yaşına girmemiş olma, üniversitelerin yasal Bilgiler, Hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari Bilimler Fakültelerinden herhangi birinden en az lisans mezunu olma,

ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavlarından 2021 veya 2022 yıllarının puan sonucunun en az 80 ve üzeri puana sahip olması, sağlıksal durumu müfettiş olarak çalışmasına elverişli olması gerekmektedir.

malzeme3.jpg

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kamu personeli alımı ilanlarına başvuru yapacaklar için henüz başvurular alınmaya başlanmamış olup 24 Ekim 2022 tarihinde başlayacaktır. Son müracaat tarihi ise 10 Kasım 2022 tarihinde sona erecektir.

Başvurular yalnızca işe alım kariyer kapısı üzerinden yapılabilecek olup online olarak elektronik ortamda yapılacaktır. Farklı yollar ile başvurular yapılmayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.