Devlet Dairesi 40 Yaş Sınırı ile Temizlik Personeli Alımı!

İŞKUR harici ilanlar web sitesinde yayınlanan bir Dışişleri Bakanlığı bildirisine göre 45 temizlik personeli daimi çalışan olarak işe alınacak. İşçi alımında adaylar için KPSS şartı veya 40 yaş sınırlaması mevcuttur.
27 Eylül 2022 15:23 Personel İlanları
Devlet Dairesi 40 Yaş Sınırı ile Temizlik Personeli Alımı!

İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre, İstanbul Beykoz Belediyesi'nde çalışmak üzere 45 temizlik görevlisi işe alınacak. İşe alınacak kişiler, kadrolu işgücünde temizlikçi olarak çalışacaklardır.

Beykoz Belediyesi Personel Alımı İçin Son Tarihler ve Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların başvurularını 28 Eylül 2022 tarihine kadar Çubuklu Mahallesi Vatan Caddesi No:71 Kavacık Yaşam Merkezi Beykoz/İstanbul adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin tuvalet ve temizlik hizmetleri görevlisi pozisyonuna kabul edilmeleri için hangi niteliklere sahip olmaları gerekir sorusu fazlasıyla soruluyor. Türkiye vatandaşı olmak, 20-40 yaşları arasında olmak, ayakta temizlik yapmasını engelleyecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması, kamu hakları ihlal edilmemesi, af çıkarılsa dahi belirli suçlardan hüküm giymemiş olmak. Vardiyalı çalışma kapasitesi, emekliliğe hak kazanamayan veya emekli olmaya ve Beykoz ilçesinde ikamet etmesi yeterli olacaktır.

Diğer İlanlar

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi, İŞKUR'da yapılan en son duyuruda daimi işçi çalıştırılacağını açıkladı. İşe alınan adaylar daimi kadroya katılacak. İŞKUR dışı ilanlarının resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre İstanbul İli Gaziosmanpaşa Belediyesi'nde çalışmak üzere 9 kişi istihdam edilecektir. Personel alımında 40 yaş sınırı ve ikamet şartı bulunmamaktadır. Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından personel alımı için son tarih ve başvuru formu araştırılıyor. Adayların son tarihe kadar Kazım Karabekir Mahallesi 825 Sokak No 22/2 Gaziosmanpaşa İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Gaziosmanpaşa Belediyesi işe alım sürecinde kişi ve sayı dağılımı da merak edilen başka bir konu. 5 komi, 2 temizlikçi ve 2 bulaşıkçı alınacaktır.

Personel Alımında Başvuru Sahipleri İçin Standart Nitelikler Nelerdir?

Türkiye vatandaşı olmak, en az ilkokulu bitirmiş olmak, suç geçmişi olmamak, 40 yaşından büyük olmamak. Komiler alanında deneyime sahip olmalıdır.

Aile Bakanlığı İlanı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan son duyuruya göre 50 yaş sınırıyla 18 kişi işe alınacak. İşe alınacak adaylar iki ayrı unvanla geçici işçi olarak görev yapacaklardır. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Üsküdar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, İŞKUR dış ilanlar sayfasında yayınlanan duyuruya göre personel alımı yapacak. Aday havuzundan dört sosyal yardım müfettişi ve on dört temizlik görevlisi alınacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.