Cumhurbaşkanlığı'ndan dolgun maaş garantili sözleşmeli personel alımı!

Cumhurbaşkanlığı iş arayanlar için önemli bir açıklamada bulundu. Yapılan duyuruya göre Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) bünyesinde istihdam edilecek 10 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Çalışanlar dolgun maaş imkanından yararlandırılacak.
05 Eylül 2022 17:00 Personel İlanları
Cumhurbaşkanlığı'ndan dolgun maaş garantili sözleşmeli personel alımı!

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor. Yüksek maaş garantili ilanın tüm merak edilen ayrıntılarını sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar...

Kamu kurumları iş ilanları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı SBB bünyesine çalışacak 10 sözleşmeli personel alımı için ilan yayınlandı. Yüksek maaşlı iş ilanına göre 10 memur alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar bir kıdemli sistem uzmanı, bir sistem uzmanı, bir kıdemli Bilgi güvenliği uzmanı, iki sistem uzmanı 2, 2 Bilgi güvenliği uzmanı, bir kremi o uzmanı, 2 ağ uzmanı alımı yapılacaktır.

ssb-3.jpeg

Memur Alımı Başvuru Şartları Neler

Kamu personel alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için adaylardan alınan şartlar üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda aranan bir diğer şartlar ise üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat bölümlerinden, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinden, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden veya matematik ve fizik bölümlerinden herhangi birinden mezun olma gerekmektedir.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi veya Büyük ölçekli a sistemlerinin kurulmasına en az 3 yıl deneyimli olma, ücret tavanı 3 katını geçmeyecekler için ise 5 yıl deneyimli olma şartları ile alım yapılacaktır.

ssb-2.jpg

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Personel alımı iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için başvurular bugünden itibaren alınmaya başlandı. Başvuruları 5 Eylül 2022 tarihi ile 20 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılabilecek olup baş son başvuru tarihinin saat 23.59'unda sona erecektir başvurular.

Başvurular yalnız online olarak elektronik ortamda e-devlet savunma Sanayii Başkanlığı kariyer kapısı sayfası üzerinden yapılabilecek yolu farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Müracaatlar elektronik ortamda yapılacağı için posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.